Przypisują mu zamordowanie Maddie McCann. Pozostał niewzruszony, kiedy w sądzie padły zarzuty molestowania i gwałtów

42

Przed niemieckim sądem stawił się Christian Brueckner, który jest podejrzewany o porwanie w 2007 roku trzyletniej Madeleine McCann z pokoju hotelowego w Portugalii. Słuch po Madeleine zaginął, do tej pory nie wiadomo co się z nią stało. Podczas rozprawy ujawniono wszystkie zarzuty, jakich miał dopuścić się Brueckner.

Przypisują mu zamordowanie Maddie McCann. Pozostał niewzruszony, kiedy w sądzie padły zarzuty molestowania i gwałtów
Przez 25 minut odczytywania zarzutów Brueckner pozostał niewzruszony (YouTube)

47-letni dziś Christian Brueckner usłyszał zarzut pięciu przestępstw seksualnych, jakich miał się dopuścić w latach 2000 - 2017 na terenie Portugalii.

Molestował i gwałcił. Wiek nie miał dla niego znaczenia

W tej chwili Brueckner odsiaduje siedmioletni wyrok za gwałt na starszej Amerykance, którego miał się dopuścić w 2005 roku. W tej sprawie w 2019 roku obciążyły go zeznania dwójki znajomych, którzy mają zeznawać także w najnowszym procesie.

Odczytywanie zarzutów przestępstw, jakich miał się dopuścić Brueckner, trwało niemal 25 minut. Mężczyzna przez cały ten czas był kompletnie niewzruszony.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zaginięcie Madeleine McCann. Teoria prywatnego detektywa

47-latek miał zgwałcić seniorkę w wieku 70-80 lat, dorosłą kobietę a także 14-letnią dziewczynkę. Do tego miał się dopuścić seksualnej napaści na 10-latkę niedaleko miejsca, w którym miesiąc później zaginęła Madeleine, ale też nieprzyzwoitej napaści na dziecko na placu zabaw w Algarve.

Hazel Behan padła ofiarą Bruecknera w 2004 r., kiedy pracowała w Algarve jako przewodnik turystyczny. Mężczyzna włamał się do jej domu i dwukrotnie zgwałcił. Wszystko miał nagrać kamerą. Bił ją pejczem, ciągnął za włosy od sypialni do kuchni i z powrotem.

Tożsamość starszej kobiety, którą zgwałcił Brueckner, pozostaje tajemnicą. Wiadomo, że podczas napaści był zamaskowany, a ofierze założył okulary pływackie. Także w tym przypadku pobił kobietę pejczem, a całe zdarzenie zarejestrował kamerami.

14-latkę Brueckner miał zabrać do swojego domu w da Luz w Portugalii. Nagą uderzył pejczem i zgwałcił oralnie, co spowodowało u dziewczynki wymioty. Także tą sytuację utrwalił na taśmie.

Psychopata działał w okolicach Madeline McCann

Wszystkie ataki, jakich dopuścił się Brueckner, miały miejsce kilka minut drogi od miejsca, w którym mieszkała trzyletnia Madeleine. Rodzice Maddie poszli na kolację, a ona z rodzeństwem zostali w pokoju hotelowym.

Kiedy pani McCann poszła sprawdzić, co dzieje się u dzieci, odkryła, że Maddie zniknęła. Przez lata przewinęło się wiele teorii, ale nie pojawiły się żadne namacalne dowody, które doprowadziłyby do rozwiązania sprawy zaginięcia Madeleine.

Adwokat 47-letniego Bruecknera zaprzeczył powiązaniom klienta z zaginięciem Madeleine McCann i dodał, że mężczyzna jest zestresowany ciągłą obecnością mediów, które piszą na jego temat od 2020 roku. Dodał też, że powiązanie jego klienta z zaginięciem trzylatki jest teorią prokuratury, którą powtarza się mediom "jak modlitwę".

Osoby z otoczenia Bruecknera twierdzą, że nigdy nie złoży zeznań na temat swojego potencjalnego udziału w zaginięciu trzyletniej Madeleine.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić