Przyszedł do Biedronki. O tym, co zrobił, dowie się cała Polska
Policja z Radomska szuka mężczyzny z poniższego zdjęcia, które już teraz niesie się po sieci. Mężczyzna miał ukraść artykuły alkoholowe, spożywcze, przemysłowe, a także odzież i obuwie.
Policja z Radomska opublikowała komunikat dotyczący postępowania w związku z kradzieżą artykułów alkoholowych, spożywczych, przemysłowych oraz odzieży i obuwia.
Jak czytamy, do zdarzenia doszło na terenie sklepu Biedronka w Radomsku przy ulicy Starowiejskiej 1 w dniu 11 kwietnia. Mundurowi opublikowali wizerunek mężczyzny, który ma odpowiadać za ten czyn.
Czym właściwie jest wolność słowa? Czy potrzebne nam są regulacje?
"Wizerunek sprawcy kradzieży został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciu lub posiadają jakąkolwiek informację mogącą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Radomsku pod nr telefonu 47 846 42 11 e-mail: komendant@radomsko.ld.policja.gov.pl lub osobiście" - czytamy w komunikacie policji.