aktualizacja 

Reakcja obcego mówi sama za siebie. Wideo ma ponad 6 mln wyświetleń

14

W jednej z restauracji w USA uwieczniono "sto lat", jakiego świat nie widział. Nagranie wideo z wykonania piosenki przez divy operowe stało się absolutnym hitem TikToka.

Reakcja obcego mówi sama za siebie. Wideo ma ponad 6 mln wyświetleń
Mężczyzna nie mógł w to uwierzyć (TikTok)

Uwiecznienie z pozoru zwykłego momentu może zostać docenione przez miliony osób. Pewna Amerykanka opublikowała nagranie wideo z urodzin swojej przyjaciółki. Autorka postanowiła pokazać internautom sposób, w jaki odśpiewano jubilatce "sto lat".

Zapewne wideo z restauracji nikogo by nie zainteresowało, jednak wykonanie "sto lat" nie należało do tych powszechnie znanych. Koleżanki jubilatki, które pojawiły się w lokalu były diwami operowymi.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Dość nieoczekiwanie bohaterem wideo został przypadkowy klient restauracji. Autorka filmiku nagrywała reakcję jubilatki, przez co zarejestrowała również minę mężczyzny. Ten stał się mistrzem drugiego planu. Amerykanin był pod tak ogromnym wrażeniem, że zamarł z otwartymi ustami i widelcem w dłoni.

Internauci zachwyceni

Wideo zrobiło wielkie wrażenie nie tylko na kliencie restauracji. Wysiłek diw został doceniony również przez internautów. Nagranie mini koncertu w ciągu 9 dni zebrało ponad 6,3 mln wyświetleń. Około półtora miliona użytkowników TikToka postanowiło również zostawić przy nim serduszko.

Zobacz także: Orędzie Putina. Jak zareagował Kijów? "Potwarz dla narodu ukraińskiego"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić