Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|
aktualizacja

Rzeszów. Samotna wigilia? Nie u pani Urszuli

2
Podziel się:

Takie historie sprawiają, że na sercu od razu robi się cieplej nawet w najgorszy mróz! Pani Ula z Rzeszowa zaprasza do siebie na wigilię wszystkich tych, którzy mieli ten wieczór spędzić sami. Inicjatywę wspiera wiele osób.

Rzeszów. Samotna wigilia? Nie u pani Urszuli
Zdjęcie obrazowe. (Pixabay)

Takie historie to mód na serce! Pani Ula z Rzeszowa kolejny raz organizuje wigilię dla tych, którzy nie mają z kim spędzić tego wieczoru. Kolacja wigilijna, prezenty i transport dla tych, którzy do Rzeszowa mają trochę dalej. Akcja nabrała na tyle rozpędu, że pani Urszula dostała wsparcie z zewnątrz w organizacji kolacji.

Zwracam się do osób samotnych, które zastanawiają się, czy skorzystać z mojego wigilijnego zaproszenia. Zapewniam, że nikt nigdy nie dowie się, kto mi sprawił tę wielką przyjemność, że podarował mi swoją obecność przy stole wigilijnym. Tak było w poprzednich latach, i tak pozostanie - pisze na Facebooku.
Baaaardzo dziękuję dobrym Ludziom za pomoc w przygotowaniach do tegorocznej Wigilii. Szczególne podziękowania należą się Pierożarni rzeszowskiej, oraz Marzenie Winiarskiej-Przyboś, która przygotuje kilka potraw, Beacie Rejment, która zrobi ciasteczka, Pani Agnieszce Biel, która przyrządzi karpia, oraz Szkole Szpitalnej, której uczniowie przygotują prezenty. Dziękuję Wam najpiękniej jak potrafię! - informuje na Facebooku pani Urszula.

Pierwszą taką wigilię Rzeszowianka zorganizowała dwa lata temu. Co chce w zamian? Nic, chodzi tylko (i aż) o to, by tego dnia jak najmniej osób było samych.

Zobacz także: Czarnek to betka? Poseł rzucił nazwisko potencjalnego następcy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
Pozdrawiam
11 miesięcy temu
Miła inicjatywa 😃
Ryszard
11 miesięcy temu
Można wiele
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić