Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac.
JKM
|

Senator chce wsadzić Macierewicza do szpitala psychiatrycznego

211
Podziel się

Jaka będzie przyszłość Antoniego Macierewicza? Senator Wadim Tyszkiewicz widzi dla polityka PiS dwa rozwiązania; zajmie się nim prokurator albo powinien trafić na zamknięty oddział szpitala psychiatrycznego.

Senator chce wsadzić Macierewicza do szpitala psychiatrycznego
Senator Wadim Tyszkiewicz wypowiedział się w sprawie Antoniego Macierewicza (PAP, Rafał Guz, Leszek Szymański)
bEUrmrWZ

Antoni Macierewicz pojawił się w ubiegłym tygodniu na antenie Polskiego Radia. Wiceprezes PiS krytykował politykę miasta Warszawy ws. Cmentarza Powązkowskiego. Chodzi o to, że na nekropolii znajdują się groby komunistów, które w opinii Macierewicza nie powinny się tam znajdować.

Tam, gdzie są pochowane szczątki naszych bohaterów wydobytych z ziemi, gdzie miały być na zawsze nieznane, obok są pochowani ich mordercy, którzy działali w służbie okupanta, struktur mających zniszczyć Polskę. (...) Chodzi o to, by Powązki Wojskowe stały się dobrem ogólnonarodowym, a nie własnością miasta, które w zależności od układu politycznego podejmuje takie lub inne decyzje, a dzisiaj ciągle utrudnia rozwiązanie tej kwestii – powiedział Macierewicz.
bEUrmrXb

Będzie dekomunizacja Powązek?

Na słowa Antoniego Macierewicza odpowiedział na łamach "Gazety Wyborczej" prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Szef warszawskiego ratusza nie popiera pomysłu posła PiS.

Rząd polski opiekuje się grobami wojennymi, na których spoczywają żołnierze wszystkich armii. Nikomu nie przyszło do głowy tego kwestionować. Nawet zaborcy nie niszczyli cmentarzy i grobów zmarłych, którzy stawali przeciw nim. (...) Rozumiem, że PiS będzie chciało swoją politykę historyczną prowadzić również na cmentarzach. Sami sobie wystawiają świadectwo swoimi pomysłami – skrytykował rządzących prezydent Warszawy.
bEUrmrXh

Tyszkiewicz o Macierewiczu

Do pomysłu Antoniego Macierewicz odniósł się także senator niezależny Wadim Tyszkiewicz. Wieloletni prezydent Nowej Soli nie ma dobrego zdania o wiceprezesie PiS i widziałby go w przyszłości w... szpitalu psychiatrycznym.

Dla tego pana albo prokurator za taniec na trumnach za publiczne pieniądze, albo zamknięty zakład psychiatryczny o zaostrzonym rygorze. Schizofrenię paranoidalną ponoć można leczyć, choć nie wiem, czy w tym przypadku nie jest za późno (nie chciałbym obrazić prawdziwie chorych). Współczesna medycyna zna takie przypadki, choć teleporada w ramach ubezpieczenia w tym przypadku nie wystarczy – ocenił na Facebooku Wadim Tyszkiewicz.
bEUrmrXi

Obejrzyj także: Kiedy raport z katastrofy smoleńskiej? Antoni Macierewicz nie przebierał w słowach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUrmrXC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(211)
Darek
9 miesięcy temu
Tele porada dla Antoniego i karetka która odwiozłaby go do szpitala.
Bonak
9 miesięcy temu
Brawo posłowie i wyborcy pis-u,pokazaliscie prawdziwe oblicze i obraz "katolika",co nie udało się komunistom ani nikomu innemu po nich.Mlode pokolenie obserwuje i wyciąga wnioski - co widać w ostatnim czasie /upadek kościoła nie tylko w Polsce/.Trwało to wieki aż walnęło dzięki wam.A tak pro po co na takie zachowanie tego psychola biskupi i hierarchowie,przecież wg naszej wiary zmarli będą sądzeni przez Sąd Boski,a nie przez chorych schizo.!!!!!
Bonak
9 miesięcy temu
A może jak mu się skończą chore pomysły i urojenia,zacznie robić porządki w niebie i piekle-tzn.segregacja na prawdziwych katoli i fałszywych.Kto nie za pis-em ten poza wszechświat,przecież oni wszystko mogą,przynajmniej tak im się wydaje.DO CZASU !!!!!!!!!!👹👹👹👹👹👹👹👹
bEUrmrXD
NS..
9 miesięcy temu
A co potem z psychiatrykiem ? Weż go do siebie
Temida
9 miesięcy temu
Macierewicz nie może się wywinąć psychiatrykiem, on powinien być skazany na wieloletnie więzienie za kłamstwo smoleńskie i wyłudzenie wielu milionów zł przez tzw. komisję smoleńską.
Doktor
9 miesięcy temu
Macierewicz tylko tforki i zaszczepić strychniną
gość
9 miesięcy temu
Może pan Tyszkiewicz odwiedzi zakład psychiatryczny . Macierewicz ma rację oprawcy i bandyci są pochowani na miejscach zasłużonych ,a dalej encyklopedie powinny być dwie ,dla bandytów osobna Czarna księga.
Giez
9 miesięcy temu
P. Macierewicz? bo? ja? wiem?, ale ten drugi opsany to kwalifikuje się w 100%
Lukaku
9 miesięcy temu
Za Macierewiczem nie jestem i mam podobne zdanie co Pan senator, ale chciałbym zauważyć, że jeśli ktoś chce traktowania uczciwego i zgodnego z prawem, to niestety Pan Senator powinien ponieść odpowiedzialność karną, ponieważ przypisywanie komuś chorby psychicznej jest przestępstwem wobec tej osoby.
w kolejce do ...
9 miesięcy temu
pan Maciarewicz, pani Godek i...? Wg mnie, większość zwolenników przewodniej partii
emigrant USA
9 miesięcy temu
a Wadim to pszeszedl badania u psychiatry a to imie jakos dziwnie mi brzmi pewnie dziadek wyzwalal Polske
leszekm4
9 miesięcy temu
Bardzo mi przykro to stwierdzić ale pan Macierewicz powinien usunąć się z życia politycznego i to jak najszybciej. Tak było by lepiej dla Niego jak i dla nas.
amen
9 miesięcy temu
tak to dobry pomysl ale należy w Tworkach zamknąc wszystkich z PiSu!
bEUrmrXv
qość
9 miesięcy temu
Pląsający na grobach nie znalazł trotylu. Teraz szuka kolejnego tematu co by tu spi...ić. Ten prosty chłopina nie wie ,że historia to nie tylko opis z greniuchowego instytutu. To także miejsca sławy i niesławy to szczątki przeszłego czasu utrwalone w materii to dowody tego co opisano.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić