Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

"Rynsztokowy" wpis Pawłowicz. Odpowiedź senatora nadeszła szybko

645
Podziel się

Senator Wadim Tyszkiewicz wprost obraził Krystynę Pawłowicz na Facebooku. Nazwał ją m.in. "głupią babą", a wszystko zaczęło się od wpisu obecnej sędzi TK na Twitterze. Pawłowicz skomentowała wystąpienie Morawieckiego w PE. "W sposób rynsztokowy sędzia trybunału konstytucyjnego atakuje Niemców", stwierdza senator.

"Rynsztokowy" wpis Pawłowicz. Odpowiedź senatora nadeszła szybko
Krystyna Pawłowicz (Getty Images, Mateusz Wlodarczyk)
bETiZxph

Na Twitterze rozpętała się mała wojenka, w której wzięli udział Krystyna Pawłowicz, obecna sędzia TK, a także Wadim Tyszkiewicz, który jest senatorem, obecnie otwarcie popierającym Hołownię i jego partię Polska 2050. Posypały się iskierki, choć to mało powiedziane. Zaczęło się od wpisu Pawłowicz, która odniosła się do wystąpienia Morawieckiego na forum PE.

Godne, nie na kolanach, przemówienie premiera Morawieckiego! A teraz sfora atakuje Polskę i po niemiecku poucza! Ten niemiecki krzyk na Polskę brzmi okropnie! Nie do przyjęcia! Tym do Polaków nie traficie, Niemcy… - napisała na Twitterze sędzia TK.
bETiZxpj

Na odpowiedź senatora nie trzeba było długo czekać. Wadim Tyszkiewicz stwierdził, że zachowanie Pawłowicz było "rynsztokowe".

Ile ta kobieta (obraza dla kobiet) szkody czyni Polsce? W sposób rynsztokowy sędzia trybunału konstytucyjnego atakuje Niemców, naszych sąsiadów i przyjaciół zza zachodniej granicy, kiedy odchodząca kanclerz Angela Merkel, która zawsze była przyjazna Polsce, jako jedyna z europejskich przywódców, nakłania inne kraje do ustępstw i ugody z Polską - zaczął (odniósł się do wpisu Pawłowicz na Facebooku).

Dodał, że Polska zmaga się dziś z poważnymi problemami, choć niegdyś była liderem przemian. To wszystko m.in. przez "starszego pana z Nowogrodzkiej".

Co by nie mówić, Polska, która była po 1989 roku liderem przemian i wzorem dla innych państw, dzisiaj jest ropiejącym wrzodem Europy, która zmaga się sama z problemami, z dominacją Chin i USA, z wieloma problemami. Ale największe problemy jeszcze przed UE, które bez wątpienia będą udziałem starszego pana z Nowogrodzkiej - kontynuował.
bETiZxpp

Na koniec powrócił do samej Pawłowicz. Ostatnie zdanie wyraźnie wyraża wiele negatywnych emocji, jakie odczuwa wobec byłej posłanki PiS senator Tyszkiewicz...

A Pawłowicz? Brrrrrrrrrr... odraza - zakończył.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETiZxpK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(645)
krzysztof68
miesiąc temu
To nie jest sędzia trybunału tylko typowe zero jakich w pisie jest dużo.Hańba dla polski.Zresztą jedyną rzecz jaką bardzo dobrze robiła to żarcie w sejmie jak prosiak.
Stanisław 83
miesiąc temu
nie będę nikogo ranił, chociaż cel jest widoczny z kilometra. Senator Tyszkiewicz nic obraźliwego pod adresem Pawłowicz nic nie powiedział, skomentował tylko język używany prze Oną. Ot i tyle. Albo aż tyle. Zresztą w uszczypliwych komentarzach na temat wypowiedzi Pawłowiczowej aż się roi od nieprzychylności dla Onej. Pawłowiczowa sama winna wstrzymać się od agresywnego eksponowania siebie jako przeciwnika UE. Bo to nie ona wyraziła gotowość przystąpienia do UE tylko Polski Naród skorzystał z tej okazji, za co mu chwała. Wyzywanie UE i arogancka deprecjacja flagi unijnej jest pogardą rzuconą w twarz Polakom. Sędzia TK powinien o tym wiedzieć. Chyba że inteligencją i honorem nie dorasta do tego aby pełnić ten zaszczytny tytuł. Ale to już inna sprawa i inne prerogatywy społeczne.
Celiakia
miesiąc temu
Ma rację i tyle w temacie... Brawo dla Pawłowicz
bETiZxpL
Obserwator
miesiąc temu
Pawłowicz jest wyjątkowo chamsko zachowującą się osobą, a brutalne obrażanie inaczej myślących sprawia jej chyba przyjemność. To kwalifikuje ją jednoznacznie do przeprowadzenia odpowiednich badań lekarskich i winno ją wykluczać z członkostwa we wszelkich gremiach wymiaru sprawiedliwości. Ale PiSlandii jest inaczej.
donek
miesiąc temu
BRAWO KRYCHA !!!! NIE DAJ SIĘ temu pOSŁOWI
oko
miesiąc temu
rynsztok to dla niej tak nisko spadla tam powinna lezec jak beda opady to ja zmyja do morza i bedzie spokoj
AnkaBanka
miesiąc temu
Rynsztok reprezentuje pani sędzia tk, które skończyła i uniwersytet lubelski raczej za śliwki ukończyła a tytuł profesorski otrzymała od kolesiostwa partyjnego ale nie wiem od czego ten tytuł bo nie ma dziedziny w której mogłaby taki tytuł otrzymać. Nie korespondują papiery które otrzymała ("papiery")kończąc te studia, bo poziom odbiega daleko od możliwości skończenia tych szkół (szkółek chyba) aby używać takich tytułów.
Usa
miesiąc temu
Ta baba już by dawno była wywalona z zajmowanego stanowiska, szczególnie takiego.
parodia
miesiąc temu
w normalnym kraju ta baba była by na zmywaku
To jasne
miesiąc temu
OD WEJSCIA POLSKI DO UE I NATO ZAGROZENIE KRAJU POJAWIŁO SIE 1 RAZ. JEST NIM SEKTA pis
Prawda oczywi...
miesiąc temu
OD WEJSCIA POLSKI DO UE I NATO ZAGROZENIE KRAJU POJAWIŁO SIE 1 RAZ. JEST NIM SEKTA pis
Zzzz
miesiąc temu
Towarzyszu Wadim! Putin z Łukaszenką już na towarzysza czekają z otwartymi rękami!
Emeryt
miesiąc temu
Jaka ona profesor ona wygląda na taką co w jadlodajni naczynia myja. To już nie mówiąc co ma w tym pustym łbie ale zobaczcie na jej wygląd? Włosy wiecznie tluste, nie obrażają tu Pan że wsi ciężko. Pracujących ona im do pięt nie dorasta. Jaki rząd taka Pawłowicz. Co tu. Komentować. Wiesniara i już. Porządnych Polaków wstyd za takie byle co.
bETiZxpD
WSTYD
miesiąc temu
SEDZINA TK,NIGDY JESZCZE NIE POWIEDZIALA NICZEGO DO SENSU,ANI PRODUKTYWNEGO.ZAWSZE JEJ WPISY SA PELNE ZALU,WYRAZONE RYNSZTOKOWYM SLOWNICTWEM
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić