o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
DSM
|

Siostra Kima nie kryje pogardy. Ostrzega przed "całkowitym zniszczeniem"

51
Podziel się

Siostra Kim Dzong Una ostro zareagowała na wypowiedź prezydenta Korei Południowej na temat pierwszego testu nowych rakiet balistycznych. Zagroziła całkowitym zniszczeniem relacji między państwami, a także uznała słowa prezydenta za "zbyt głupie na przywódcę kraju".

Siostra Kima nie kryje pogardy. Ostrzega przed "całkowitym zniszczeniem"
Kim Jo Dzong ostro o prezydencie Korei Południowej (YouTube, NORTH KOREA NOW)
bECyMzwB

Siostra Kim Dzong Una z pogardą skomentowała słowa prezydenta Korei Południowej. W środę Mun Jae-in po teście nowej rakiety balistycznej powiedział, że rosnący arsenał rakietowy Korei Południowej to pewny środek odstraszający na północnokoreańskie prowokacje.

Nie czekał długo na odpowiedź ze strony Północy. Północnokoreańska Agencja Prasowa (KCNA) kilka godzin później opublikowała zjadliwe oświadczenie Kim Jo Dzong, młodszej siostry Kim Dzong Una i wiceszefowej Departamentu Propagandy i Agitacji Komitetu Centralnego Partii Pracy Korei.

bECyMzwD
Przejęzyczenie podobno popełnione przez "prezydenta" jest tak głupie, że aż nie przystoi "przywódcy państwa". Bardzo ubolewamy nad bezmyślnym używaniem słowa "prowokacja", które przywodzi na myśl dziennikarzy z brukowców - oświadczyła Kim Jo Dzong.

Siostra Kima nie kryje pogardy. Ostrzega przed "całkowitym zniszczeniem"

"Księżniczka propagandy" dodała, że testy prowadzone przez Koreę Północną nie mają na celu nikogo prowokować, są jedynie częścią rozwijania obronności kraju. Siostra Kim Dzong Una kpiąco zgodziła się na nazywanie działań jej kraju "prowokacjami", o ile Korea Południowa przyzna, że manewry jej wojsk mają na celu zastraszenie Północy.

bECyMzwJ
Jeśli "prezydent" Południa nie zaprzestanie kampanii obwiniania i szkalowania partnera dialogu, w naturalny sposób skończy się to całkowitym zniszczeniem relacji Północ-Południe. Nie chcemy tego. Każde słowo i czyn muszą być poprzedzone namysłem, a rolą "prezydenta" chyba nie jest popisywanie się siłą - podsumowała Kim Jo Dzong cytowana przez KCNA.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECyMzxe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(51)
§......
3 dni temu
Narod gloduje,a oni sie odchudzaja,fajnie zyc w dyktaturze.
Wow!!!!!
3 dni temu
Matka Stifflera ?!?
Ehh.
3 dni temu
Bez terroru,mordowania i zastraszania siedziala bys teraz z bratem na polu ryzowym...
bECyMzxf
Facet
3 dni temu
Całkiem ładniutka.
NASTĘPCZYNI
3 dni temu
Jak Un odejdzie prezydentem bede JO !!!
Ministrant Be...
3 dni temu
Mam wrażenie że Ona nie czytała biografi kardynała Wyszyńskiego i nauk Jana Pawła II.
Pisowczyk - p...
3 dni temu
jak PIS z unią :)) Ci mówią sądy mają być niezawisłe a Pis chce żeby były "demokratyczne" czyli polskie a nie niemieckie czyli docelowo pisowskie ! i tak do końca świata...i tak w kółko straszą że wyjdziemy że baj baj bo my nie gęsi , aż oni nam powiedzą spadacie mamy was dość bo trzeba uciąć gangrenę która atakuje pozostałe kraje EU. Naprawdę to zrobią w końcu bo nie będą ryzykowali rozwaleniem przez polaków EU od środka. 19 do 1 i Orban nie zagłosuje bo go zaszachują i możecie sobie potem płakać..i biadolić i opowiadać wnukom jak to kiedyś było dobrze w tej zgniłej UNII a teraz u Putina z powrotem do ZSRR to bida i morze wódki...lepianki i obskurne blokowiska bez bieżącej wody i prądu i ćwiczenia wojskowe co pół roku. Rozpijaczonym narodem (500+) łatwo się rządzi.. i łatwo wpoić że teraz czas na zmianę bo jest w EU wujowo ! bo nikt nie będzie nam pluł w twarz a zmiana jest tylko jedna patrzy na nas z utęsknieniem z Kremla i sama nie dowierza że tak się pchamy z powrotem....
tatarak
3 dni temu
balbina jest dumny ze swojej rodziny , nawet podobna
Zuza
3 dni temu
A zastanawiałaś się kiedyś , Kimówka , nad własną głupotą ?
Ari
3 dni temu
- było już takich wielu, nawet ostatnio ... Kadafi, Saddam,kończy się zawsze tak samo ...
Głos w puszcz...
3 dni temu
Mówię ciągle żeby wybierać ludzi zrównoważonych tolerancyjnych i dobrych a nie zajadłych zachłannych i mściwych bo to tak prędzej czy później się kończy lepsza letnia woda w kranie i spokój (co prawda stacje informacyjne by padły ale przecież mogą wtedy mówić o fajnych rzeczach w Polsce i na świecie a poza tym klimatem trzeba się zająć też ciekawy i sensacyjny temat) niż szokujący na przemian raz wrzątek raz lód
end
3 dni temu
To są genetycznie uszkodzeni ludzie. Problem w tym, że zbudowali gigantyczny obóz i nikt im n ie jest w stanie zagrozić.
Ptynio
3 dni temu
Przygadywał kocioł garnkowi.
bECyMzwX
Jojo
3 dni temu
Tak to jest jak głupki i sadyści są przy władzy. Biedny naród.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić