Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 
aktualizacja 

Śląskie. Napaść seksualna w kopalni?! Górnik ofiarą

107

Pod ziemią w kopalni Chwałowice doszło do napaści na tle seksualnym. O tym co się wydarzyło, dowiadujemy się z nieoficjalnych informacji.

Śląskie. Napaść seksualna w kopalni?! Górnik ofiarą
Sląsk. Górnik ofiarą napaści seksualnej (Pixabay)

Śląsk. Napaść na tle seksualnym w kopalni Chwałowice

Na terenie KWK Chwałowice jeden z górników padł ofiarą napaści na tle seksualnym. Zdarzenie miało miejsce pod ziemią. Jako pierwszy poinformował o tym portal rybnik.com.pl.

Górnik miał być bity. Sprawę zbada prokuratura

W KWK Chwałowice na Śląsku górnik został osaczony przez dwóch innych pracowników kopalni. Wszystko rozegrało się w środę 25 listopada. Z informacji, jakie nieoficjalnie zdobył portal rybnik.com.pl, miał to być nieśmieszny żart, polegając m.in. "na biciu członkiem po twarzy".

O zajściu został poinformowany najpierw dział BHP. Następnie sprawa trafiła do komisji antymobbingowej. Osoby, które brały udział w zdarzeniu, już zostały przesłuchane. Polska Grupa Górnicza zamierza poinformować o tym prokuraturę.

Na tym etapie nie zapadły żadne decyzje personalne, sprawa jest wyjaśniana. O incydencie zostanie powiadomiona prokuratura – powiedział cytowany przez rybnik.com.pl Tomasz Głogowski, rzecznik Polskiej Grupy Górniczej.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić