Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Śląskie. Nożownik aresztowany za usiłowanie zabójstwa. Poszło o maseczkę ochronną

86
Podziel się:

Policjanci z Bytomia (woj. śląskie) aresztowali 47-letniego mężczyznę, który ugodził nożem 39-latka. Napastnik usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Źródłem konfliktu była maseczka ochronna.

Śląskie. Nożownik aresztowany za usiłowanie zabójstwa. Poszło o maseczkę ochronną
Nożownik zaatakował 39-latka przed sklepem. Poszło o maseczkę (Policja)

Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. 14.00 w dzielnicy Miechowice w Bytomiu (woj. śląskie). Policja otrzymała zgłoszenie, że przed pawilonem handlowym mężczyzna został ugodzony nożem.

Mundurowi zauważyli rannego mężczyznę, który leżał na parkingu przed sklepem. Natychmiast udzielili mu pierwszej pomocy, po czym przekazali go w ręce ratowników medycznych.

Ranny 39-latek trafił do szpitala, a policjanci rozpoczęli poszukiwania nożownika. 47-latek został zatrzymany jeszcze tego samego dnia.

Śląsk. Rzucił się na 39-latka z nożem. Wszystko przez maseczkę

Jak ustaliło RMF FM, powodem konfliktu między mężczyznami była maseczka ochronna. Na razie nie ma jednak pewności, kto komu zwrócił uwagę za brak maseczki, ponieważ są rozbieżności w zeznaniach świadków. Wiadomo, że napastnik zadał swojej ofierze wiele ciosów m.in. w okolice głowy i szyi. Część ostrza utkwiła w głowie 39-latka, dlatego musiał on przejść operację.

Policjanci ustalili, że zatrzymany 47-latek wcześniej tego samego dnia pobił również 65-letniego mieszkańca Bytomia. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu nawet dożywocie.

Zobacz także: Złamał zasady kwarantanny. W pościg ruszył policjant po służbie

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(86)
Hurt
2 lata temu
Zrobili ludziom papkę z mozgów, wpoili strach i czekają aż się sami pozabijamy. Co słabsi już się łamią. Zdegradowali wiarę, zrujnowali autorytety i każą nam myśleć tak, jak napiszą. Ludzie - obudźcie się! Macie wybór!
Adam
2 lata temu
Przecież artykuł pisał dziennikarzyna, zatem nie dziwić się proszę, że wpisał - grozi dożywocie. Chodzi o wzbudzenie dziennikarskiego show. Tylko o to, gdyż prawo jest prawem, a dziennikarzyna mizerna, nie zna przepisów.
zdzicho56
2 lata temu
Poziom wk... spoleczenstwa zbliza sie do apogeum.Chyba o to chodzilo niektorym politykom?
Olo
2 lata temu
Dla takich chuliganów powinien być obóż pracy żeby zarabiał na swoje utrzymanie w więzieniu
bezpicu
2 lata temu
pis-edukacja patriotyczno-katolicka działa bez zarzutu.
Tu i teraz
2 lata temu
tak kończą ci co wierzą mediom lub kościołowi
S_G
2 lata temu
Wściekłe zwierzę się usypia, a nie daje dożywotnio dach nad głową, wikt i opierunek
Alan
2 lata temu
Za usiłowanie zabójstwa skazać na dożywocie z obowiązkiem ciężkiej niewolniczej pracy do ukończenia 75 lat. Skonfiskować cały majątek, pozbawić praw publicznych i zasądzić wysokie odszkodowanie dla ofiary. Jeśli nożownik był recydywistą, to publicznie powiesić i skonfiskować cały majątek a narządy przeznaczyć na przeszczep dla potrzebujących.
Artur
2 lata temu
słabo napisany ten artykuł brakuje mi informacji czy napastnik był za noszeniem maseczki czy przeciwko bo ja mam sam dość tych dzichadystów od maseczek
wierzę w TVP
2 lata temu
Jakie usiłowanie zabójstwa? On tylko chciał zaprowadzić porządek w naszym kraju!!! Rząd nakazał nosić maseczki to trzeba nosić, a tych co nie noszą karać!!! Jak gościu wyjdzie ze szpitala to już zawsze będzie pamiętał,że do sklepu trzeba założyć maseczkę:)
jan
2 lata temu
Brawo, dalej zastraszajcie ludzi pseudo epidemią będzie ciekawiej...
nela
2 lata temu
idzie jesień zima trzeba darmowy hotel sobie załatwić tam dobre warun ku dobrze karmią tylko nudno
xxx
2 lata temu
Każdy niech nosi nóż w kieszeni. Jeśli policja zwróci uwagę na brak maseczki bierzemy nóż i robimy z niego pożytek.Tak kilka dni i spokój. Nie będzie komu pilnować kłamstwa wirusowego
Mark
2 lata temu
Do czego to wszystko doprowadza... Oto jak skłócili skutecznie ludzi.... Maski powinni nosić chorzy(objawowi- tacy tak na prawdę sieją także inne wirusy i bakterie )..., a nie zdrowi ludzie.... To co powiedział na początku tego cyrku szumowski i WHO - było prawdą, później popłynęli już za pieniądze.....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić