Słoniątko porażone prądem. Ten widok rozdziera serce

30

Smutne nagranie z Indii. Widać na nim, jak słonica próbuje uratować swoje dziecko, które zostało porażone prądem. Maleństwo miało zahaczyć o przewód elektryczny. Władze teraz zbadają, czy właściciel posesji, gdzie doszło do tragedii, zadbał o bezpieczeństwo. Pomogą też reszcie stada bezpiecznie trafić do lasu.

Słoniątko porażone prądem. Ten widok rozdziera serce
Słonica próbowała uratować swoje dziecko. Smutne nagranie (Twitter.com)

Do smutnego zdarzenia doszło w indyjskim stanie Kerala. W lasach Malampuzha w pobliżu dystrykt Pakkakad znaleziono we wtorek rano martwego słonia. Zwierzę najprawdopodobniej zetknęło się z przewodem elektrycznym i zostało porażone prądem.

"Tracimy tyle zwierząt przez porażenie prądem"

W mediach społecznościowych niesie się rozdzierający serce filmik, na którym widać, co stało się chwilę po porażeniu. Matka słoniątka próbuje szturchać maleństwo, w nadziei, że się obudzi. "Tracimy tyle zwierząt przez porażenie prądem" - skomentowała autorka nagrania.

Wiadomość o śmierci małego zwierzęcia dotarła po chwili do leśników, którzy wezwali na miejsce weterynarzy i policję. Zeszło się także mnóstwo miejscowych, którzy z zaniepokojeniem patrzyli na rozgrywający się dramat.

Słonie wkroczyły na prywatną posesję

Kiedy służby przybyli na miejsce wypadku, trzy inne dzikie słonie pilnowały porażonego prądem słoniątka. Według raportu policji w Onmanoramie zwierzę miało kontakt z przewodem pod napięciem, który jest podłączony do studni.

Mieszkańcy okolicy powiedzieli The New Indian Express, że stado słoni wkroczyło do prywatnej posiadłości i znajdującej się tam pompowni. Władze starają się teraz pomóc reszcie stada bezpiecznie trafić do lasu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Władze zapowiadają kontrolę

Władze zapowiedziały również, że przeprowadzona zostanie kontrola prywatnej posesji, aby upewnić się, że właściciel zadbał o bezpieczeństwo przewodów i czy przestrzegane są wszystkie normy.

Zobacz także: Zepsute mięso w lodówce. Tych kilku oznak lepiej nie lekceważyć
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić