Śmierć Polaka w Meksyku. Nowe szczegóły

77

Szokujące informacje napływały w ostatnich dniach z Meksyku. Donoszono, że dwóm Polakom wycięto narządy. Nowe informacje w tej sprawie podaje prokuratura. Są co najmniej zaskakujące.

Śmierć Polaka w Meksyku. Nowe szczegóły
Tragiczny finał wyjazdu do Meksyku (Pixabay)

Polsat News donosi, że władze Meksyku twierdzą, iż 20-letni Polak, który zmarł w tym miesiącu, prawdopodobnie zatruł się tlenkiem węgla. Podano również, że nie ma żadnych dowodów na to, by pobrano jego narządy.

Wstępne wyniki śledztwa wskazują na to, że tlenkiem węgla zatruł się też inny młody Polak. Obecnie kolega zmarłego jest hospitalizowany, a jego stan ulega poprawie.

Mocny wpis Zbigniewa Ziobro

Do tajemniczego zgonu Polaka odnosił się już m.in. minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Zarządził on osobne śledztwo w tej sprawie. Pisał też o zabójstwie młodego Polaka.

Poleciłem, by śledztwem w sprawie zabójstwa młodego Polaka w Meksyku i usiłowaniem zabójstwa drugiego naszego rodaka, zajęła się Prokuratura Okręgowa w Krakowie. Celem jest wyjaśnienie wszystkich okoliczności sprawy - przekazał Ziobro na Twitterze.

Meksykańska prokuratura zdecydowanie zaprzecza, by zgon Polaka miał jakikolwiek związek z handlem narządami. Śledztwo jest kontynuowane, ale nic nie wskazuje na to, by 20-latek zmarł z innej przyczyny niż ta wstępnie ustalona - donoszą meksykańscy eksperci.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić