o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MDO
|

Śmierć Polaka w Meksyku. Nowe szczegóły

49
Podziel się

Szokujące informacje napływały w ostatnich dniach z Meksyku. Donoszono, że dwóm Polakom wycięto narządy. Nowe informacje w tej sprawie podaje prokuratura. Są co najmniej zaskakujące.

Śmierć Polaka w Meksyku. Nowe szczegóły
Tragiczny finał wyjazdu do Meksyku (Pixabay)
bDTUTVAR

Polsat News donosi, że władze Meksyku twierdzą, iż 20-letni Polak, który zmarł w tym miesiącu, prawdopodobnie zatruł się tlenkiem węgla. Podano również, że nie ma żadnych dowodów na to, by pobrano jego narządy.

Wstępne wyniki śledztwa wskazują na to, że tlenkiem węgla zatruł się też inny młody Polak. Obecnie kolega zmarłego jest hospitalizowany, a jego stan ulega poprawie.

bDTUTVAT

Mocny wpis Zbigniewa Ziobro

Do tajemniczego zgonu Polaka odnosił się już m.in. minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Zarządził on osobne śledztwo w tej sprawie. Pisał też o zabójstwie młodego Polaka.

Poleciłem, by śledztwem w sprawie zabójstwa młodego Polaka w Meksyku i usiłowaniem zabójstwa drugiego naszego rodaka, zajęła się Prokuratura Okręgowa w Krakowie. Celem jest wyjaśnienie wszystkich okoliczności sprawy - przekazał Ziobro na Twitterze.
bDTUTVAZ

Meksykańska prokuratura zdecydowanie zaprzecza, by zgon Polaka miał jakikolwiek związek z handlem narządami. Śledztwo jest kontynuowane, ale nic nie wskazuje na to, by 20-latek zmarł z innej przyczyny niż ta wstępnie ustalona - donoszą meksykańscy eksperci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTUTVBu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(49)
Pytalski
2 miesiące temu
A co się dzieje z kapitanem Lasotą aresztowanym ponad rok temu w Meksyku. Dla przypomnienia zgłosił podrzucenie na statek podejrzanych paczek. Jako zgłaszający został aresztowany ( po prostu zemsta kartelu) , nadal siedzi w więzieniu - resztę załogi zwolnili. Ot taka meksykańska sprawiedliwość, aha była petycja do Prezydenta Dudy o interwencję.......
ANdys
2 miesiące temu
Zawsze popierałem zdanie Trumpa, że Meksyk powinno się zaorać! Mur między USA i Meksykiem powinien być 100 metrowy! Meksyk to kraj z największym współczynnikiem morderstw oraz korupcji! Nikt normalny tam nie pojedzie. Tam żadne prawa nie obowiązują, a już na pewno nie prawa człowieka! Bardzo ładny kraj, z piękną historią, niestety dziś to dzicz!
Monika
2 miesiące temu
"Nic nie wskazuje na to by 22 latek zmarł z innej przyczyny..." To albo są narządy albo ich nie ma! Przecież to jest proste!!
bDTUTVBv
Gosc
2 miesiące temu
Wysłać do Meksyku naszych dzielnych prokuratorów niech przeprowadzą na miejscu śledztwo powodzenia
KLKL
2 miesiące temu
ja wiem że są inne czasy , ale ja w wieku 20 lat prawie co skończyłem szkołę średnią ,popracowałem pól roku żeby zarobić na jakieś fajne ciuchy i zaraz wylądowałem na dwa lata w wojsku ,po wojsku pracowałem kilka lat żeby uzbierać na ślub i pierwszy samochód ,potem dzieci ,budowa , żeby coś w życiu mieć i coś osiągnąć a dziś 18nasto latkowie rozbijają się porszakami i zwiedzają cały świat , nie żebym się żalił czy chwalił ,ale wszystko co posiadam zawdzięczam pracy rąk moich i mojej żony , myślę że jeśli do czegoś dochodzi się zbyt łatwo , to nie jest dobre , a rozpuszczanie dzieciaków często prowadzi do tragedii
Najnowsze komentarze (49)
Kolonizator
2 miesiące temu
Meksyk to dziki kraj nieokrzesanych Indian.
Organista
2 miesiące temu
Czyli jak mozna zrozumieć to W mexyku zamiast narkozy stosują tlenek węgla przy takich operacjach organowych
kkkkkkkkk1
2 miesiące temu
Powiem tak... Trzeba być niespełna umysłu aby jechać choćby na wycieczkę do Meksyku. A co dopiero na dłużej do pracy. Tam rządzą brutalne kartele.
Polka
2 miesiące temu
tak Ziobro wyjaśni jak wyjaśnił sprawę Magdy Żuk;
matt
2 miesiące temu
przecież tego polaka w szpitalu ma prawo odwiedzić konsul , od razu by wiedział czy mu coś wycięli czy nie , chyba ze pan konsul się za bardzo nie spieszy .
Dr Loubitch
2 miesiące temu
Za PO Polacy nie zatruwali się tlenkiem węgla w Meksyku
obywatel123
2 miesiące temu
Gdy okrkiesta zbierała datki to nagle w TV pojawiła się pewna Pani i też zbierała właśnie z wczasów z Meksyku.Umerłem.Kraj który niewiele odbiega od Polski a po ostatnim krojeniu na LIFE sporo odbiega.Będzie zbierał kasę na naszą służbę zdrowia.Grunt że celebrytki są na fali i fani wniebowzięci!Jak procent od sprzedaży organów naszych odpalą to jest git.Słoneczne pozdrowienia dla Pani Agaty M.
xxx
2 miesiące temu
to akurat chyba łatwo sprawdzić, czy dziura w brzuchu świeżo zaszyta jest czy nie i czy są dwie nery i wątroba czy ni ma. Chyba że meksykanie pospiesznie spalili denata a prochy wrzucili do zatoki meksykańskiej
bDTUTVBn
przytomna
2 miesiące temu
Najpierw trzeba opierać się na faktach i dowodach a później oskarżać.
robpol
2 miesiące temu
Brzoza, brzoza... ja się pytam czy tam rosła w tym Meksyku brzoza, bo jak rosła to już wszystko jasne to był zamach, jąkas bomba wybuchła... tyle w temacie
USA
2 miesiące temu
Glupich nie sieja , sami sie rodza !!!!!!!!!!!!!!
jasio
2 miesiące temu
Jednemu nerki juz wycieli, drugiemu wycieli jedna i jeszcze zyje. W Meksyku istnieje prawo ktore pozwala na pobieranie przeszczepow z ciala pacjenta jeszcze przed smiercia. I jak skorumpowani krakowscy funkcjonarusze udowodnia ze pobranie nie nastapilo w majestacie prawa zgodnie z karta donora? Tu trzeba zaczac od sprawdzenia czy agencja zatrudniajaca nie wymagala podpisania ubezpieczenia pracowniczego zawierajacego tez karte donora. Wszyscy sa kryci koniec sprawy bo przeciez sie zaczadzili. Ha ha ha.
Mohandys
2 miesiące temu
powołać narodową komisję śledczą na czele z Maciarewiczem
Grom
2 miesiące temu
Prokuratura w Krakowie ma straszne powazanie w Meksyku. Juz ich widze jak prowadza dochodenie z biura w Krakowie.Bedzie trwalo dlugo ,bo faxy i texty ,az ludzie zapomna.Prawdy nie pozna nikt.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić