aktualizacja 

Spłonęła sala weselna w Pruszkowie. Niesamowite, co zrobili ludzie

14

Kilka dni temu podczas imprezy w sali weselnej "Pod Jaworem" w Pruszkowie wybuchł pożar. Lokal doszczętnie spłonął, pozbawiając właścicieli źródła utrzymania, ale także i całego dobytku, włącznie z mieszkaniem i oszczędnościami. W związku z tym właściciele pewnego lokalu z Warszawy wyszli z ciekawą propozycją. Nie uwierzycie, co wymyślili.

Spłonęła sala weselna w Pruszkowie. Niesamowite, co zrobili ludzie
Spłonęła sala weselna w Pruszkowie. Niesamowite, co zrobili ludzie (Facebook, Waldorffa25)

W piątek 22 września wieczorem Polskę obiegła informacja o pożarze sali weselnej "Pod Jaworem" w Pruszkowie. Kilkanaście zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem.

Wiadomo, że pożar wybuchł w trakcie odbywającej się na miejscu imprezy. Konieczna była ewakuacja 150 osób.

Z postu umieszczonego na fanpage "Sala weselna - Zajazd pod Jaworem" dowiadujemy się, że w tym "dramatycznym zdarzeniu właściciele lokalu. Grażyna i Włodek stracili nie tylko swoją pracę i źródło utrzymania, ale także cały swój dobytek, włącznie z mieszkaniem i oszczędnościami, które gromadzili przez długi czas w trakcie wspaniałej żywotności Zajazdu".

Kilka śmieci (niestety ludzkich) się wkradło do ruiny sali spalonej, i pogorzelcom jeszcze wódkę z wesela ukradło z lodówek - informują przyjaciele pogorzelców.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pożar autobusu w Warszawie. Zapalił się w trakcie kursu

Stało się tak, gdyż mieszkanie znajdowało się na poddaszu sali.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Spłonęła sala weselna w Pruszkowie. Niesamowite, co zrobili ludzie

Z ciekawą inicjatywą pomocy wyszli właściciele hali eventowej "Waldorffa25", o czym poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Naszej przyjaciółce, p. Grażynie, z Sali Weselnej pod Jaworem w Pruszkowie, ogień kilka dni temu strawił salę weselną. Może i Waldorffa25 nie jest najbogatszą salą w kraju, ale ch*** tam, stać nas na drobne gesty! - napisali na Facebooku.
Nie będziemy robili żadnej, ckliwej zbiórki, ale licytujemy od 1 zł wesele u nas na "Waldorffa 25" w opcji all inclusive/z alko, dekoracją, foto, DJ-em, w sezonie, we wspólnie uzgodnionym terminie (prawdopodobnie sezon 2025) ze zwycięzcą/parą młodą, do 100 osób - przekazali.

Licytacja trwa do 15 października br. do godziny 23.59. Jeżeli ktoś nie jest zainteresowany weselem, to może wylicytować open bilet dla dwóch osób na wszystkie imprezy techno w sezonie 2023 i 2024 w "Waldorffa25" lub bilet na Sylwestra 2023/2024 VIP we wspomnianym lokalu.

A jak ktoś jest napasiony szmalem, może to i to i to. Całość przekazana zostanie Grażynie i jej rodzinie - podkreślają właściciele hali eventowej.

Jednak na tym nie koniec. W komentarzu pod postem pani Angelika dorzuciła od siebie, na licytowane wesele, tort do 100 porcji. Z kolei pan Jakub, który jest DJ, napisał, że z miła chęcią zagra na uroczystości.

Mało tego znajomy właścicieli hali eventowej chef Andrea Camastra, Michelin Star, wystawił na licytację dwa zaproszenia na kolację do restauracji Nuta.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić