Policjantka poleciała na wakacje do Bułgarii. Oto co zastała w hotelu

66

Tegoroczne wakacje starsza posterunkowa Patrycja z lublinieckiej komendy, z pewnością na długo zapamięta. Podczas urlopu w bułgarskim hotelu, w którym przebywała wybuchł pożar. Policjantka wraz z partnerem strażakiem natychmiast przystąpili do działania.

Policjantka poleciała na wakacje do Bułgarii. Oto co zastała w hotelu
Policjantka na urlopie ewakuowała wczasowiczów. (Policja)

Postawa młodej policjantki z lublinieckiej komendy, st. post. Patrycji Czyż w trakcie urlopu przywraca wiarę w ludzi. Młoda kobieta pomagała w ewakuacji osób z hotelu, w którym doszło do pożaru.

Starszy posterunkowy Patrycja Czyż to młoda policjanta, która na co dzień pracuje w ogniwie patrolowo-interwencyjnym lublinieckiej komendy. Podczas urlopu, który spędzała ze swoim partnerem w hotelu w Primorsku w Bułgarii, w nocy doszło do pożaru. Z pokoju, w którym wybuchł pożar, zaczął wydobywać się dym - relacjonuje ślaska policja.

Policjantka wraz z partnerem strażakiem od razu zaczęli działać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "W Polskę na weekend". Region niesamowitych widoków i niezwykłych ludzi. Poznajcie Polskę Środkową

Posterunkowa Czyż poinformowała pozostałych gości znajdujących się na tym samym piętrze o pożarze i kierowała ich do wyjścia.

Jej partner pobiegł natomiast do pokoju, w którym doszło do pożaru i zaczął go gasić przy użyciu znajdujących się tam gaśnic. W tym czasie mundurowa nadzorowała, by inni wczasowicze sprawnie opuścili pokoje i znaleźli się w bezpiecznym miejscu.

Po ugaszeniu ognia okazało się, że jego przyczyną było najprawdopodobniej zapalenie się suszarki w łazience - relacjonuje śląska policja.

Dzięki postawie polskiej policjantki i jej partnera nie doszło do rozprzestrzenienia się ognia i nikt nie ucierpiał.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić