Spotkał Rosjanina w sklepie i nie wytrzymał. "Wynocha z Kazachstanu!"

Wśród obywateli Kazachstanu rośnie niechęć do mieszkających tam Rosjan. Potwierdza to nagranie ze sklepu, które pojawiło się w mediach społecznościowych. Widać na nim Kazacha, który wyzywa osobę z Rosji.

Spotkał Rosjanina w sklepie i nie wytrzymał. "Wynocha z Kazachstanu!"
Obywatel Kazachstanu zaczął krzyczeć w sklepie na Rosjanina (Twitter)

Inwazja Federacji Rosyjskiej w Ukrainie spotkała się z potępieniem wielu krajów świata. Na nieuzasadnioną agresję zbrojną zareagowano, nakładając ogromne sankcje na Rosję oraz wysyłając wsparcie zaatakowanemu państwu.

Niechęć wobec zwykłych Rosjan zaczęła być w wielu krajach coraz bardziej powszechna. Przykładem może być m.in. Kazachstan, gdzie obywatele Rosji stanowią aż 18 proc. populacji całego kraju. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać Kazacha krzyczącego na Rosjanina.

Wynocha z Kazachstanu! Jesteście nazistami! Zabijacie dzieci w Ukrainie! Wyjedźcie z Kazachstanu, wy rosyjscy naziści! - powiedział Kazach.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nie wiadomo, czy zaatakowany przez Kazacha mężczyzna wcześniej go w jakiś sposób sprowokował. To właśnie Rosjanin nagrał mężczyznę i zamieścił potem wideo w sieci. Nagranie pojawiło się w niedzielę 1 maja na wielu kanałach na Telegramie, m.in. na popularnym kanale Tpyxa.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić