Steward wezwał policję do 33-latki. Nagranie ma 2 mln wyświetleń

66

Ray Lin Howard wybrała się w podróż liniami Alaska Airlines. 33-latka nie spodziewała się, że lot zmieni się w prawdziwy koszmar. Zaczęło się od prośby stewarda, aby założyła koszulkę, a skończyło na interwencji funkcjonariuszy policji. Nagranie TikTokerki zobaczyły już ponad 2 mln ludzi.

Steward wezwał policję do 33-latki. Nagranie ma 2 mln wyświetleń
Ray Lin Howard została wyrzucona z samolotu, ponieważ miała na sobie "nieodpowiednie" ubrania. 33-latka uważa, że padła ofiarą dyskryminacji (Instagram)

33-latka podzieliła się swoją historią za pośrednictwem TikToka. Jak relacjonowała na jednym z filmików, przykra sytuacja spotkała ją w trakcie lotu z Fairbanks w stanie Alaska.

Amerykanka wyrzucona z samolotu z powodu nieodpowiedniego stroju

Podczas podróży do pasażerki podszedł jeden ze stewardów i poprosił, żeby założyła koszulkę – Ray Lin Howard miała na sobie jedynie sportowy stanik i krótkie spodenki. 33-latka miała zastosować się polecenia i założyć bluzkę, jednak to nie był koniec kłopotów.

Mimo że pasażerka zakryła stanik, po jakimś czasie znowu podszedł do niej członek personelu samolotu. Tym razem Ray Lin Howard usłyszała, że jej koszulka jest za krótka, ponieważ odsłania część brzucha. Steward nazwał strój 33-latki "niestosownym".

Kiedy steward zwrócił uwagę pasażerce po raz trzeci, ta straciła cierpliwość. Odpowiedziała, że przecież spełniła poprzednią prośbę i założyła koszulkę, a jeśli załodze tak zależy na usunięciu jej z pokładu, niech to zrobią.

Jeśli chcesz mnie wykopać, to mnie wykop. Zrobiłam to, o co mnie prosiłeś, chcę, żebyś zostawił mnie w spokoju – odpowiedziała Ray Lin Howard stewardowi.

W reakcji na słowa Ray Lin Howard personel samolotu wezwał policję. 33-latka przedstawiła funkcjonariuszom swoją wersję wydarzeń. Ci przyznali, że na podstawie dotychczas zebranych dowodów nie mogą oskarżyć pasażerki o żadne wykroczenia. Sama Howard uważa, że padła ofiarą dyskryminacji.

Poczułam się dyskryminowana za to, że jestem grubą, wytatuowaną kobietą rasy mieszanej, co sprawiło, że doświadczyłam mnóstwa emocji, takich jak gniew, rozczarowanie, bezradność, upokorzenie oraz zmieszanie – opisywała Ray Lin Howard na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Zobacz też: Spacyfikowali pijanego pasażera bez maski. Nagranie z samolotu
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić