aktualizacja 

Świecił ludziom w okna. Właściciel posesji wezwał policję

89

Mężczyzna z latarką w dłoni został zatrzymany na jednej z ulic w Żorach (woj. śląskie). Wcześniej 29-latek chodził od domu do domu i świecił ludziom w okna. Mundurowi podczas legitymowania ustalili, że mężczyzna powinien siedzieć za kratkami.

Świecił ludziom w okna. Właściciel posesji wezwał policję
Świecił ludziom w okna. Okazało się, że jest ścigany listem gończym (Śląska policja)

Około północy z czwartku (30 listopada) na piątek (1 grudnia) na ulicy Błękitnej w Żorach doszło do nietypowego zdarzenia.

Mężczyzna świecił latarką w okna

Mieszkaniec jednego z domów zauważył mężczyznę, który kręcił się po okolicy, świecił latarką w okna, a następnie odjechał samochodem w kierunku pobliskiego lasu. Zaniepokojony, podejrzewając włamywacza, zawiadomił policję.

Mundurowi błyskawicznie zjawili się na miejscu i w rejonie sąsiadującej posesji zauważyli "kręcącego się" przy jednym z samochodów mężczyznę - informuje policja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: TYLKO U NAS! Krupa o rozwodzie z mężem. Dlaczego jeszcze go nie sfinalizowali?

Mężczyzna nie potrafił logicznie wyjaśnić, co w tym miejscu robi o tak późnej porze. Jadnak na tym nie koniec tej historii.

Otóż okazało się, że mężczyzna powinien siedzieć za kratkami. - 29-latek miał nakaz aresztowania wydany przez sąd, związany z wcześniejszymi wyrokami za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości - przekazała policja.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił za kratki, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące. Policja apeluje do mieszkańców o czujność i zgłaszanie wszelkich podejrzanych sytuacji.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić