Syn Kadyrowa pobił więźnia. Reakcja z Rosji

Kremlowski propagandysta Władimir Sołowjow po raz kolejny odleciał. Rosyjski propagandysta Sołowjow chwali syna Ramzana Kadyrowa za pobicie mężczyzny w więzieniu. - Rosja to kraj, w którym bezprawie jest prawem, potężni ludzie mogą robić, co chcą - komentuje ukraiński polityk Anton Heraszczenko.

Syn Kadyrowa pobił więźnia. Reakcja z Rosji
"Medialny żołnierz Putina" szokuje. Chwali pobicie mężczyzny (Twitter)

Władimir Sołowjow na kanale Rossija 1 prowadzi m.in. polityczny talk-show. Jest do tego stopnia zaangażowany w realizację celów dezinformacyjnych Rosji, że otrzymał miano "żołnierza Putina". Do programu zaprasza gości popierających działania Kremla i "dyskutuje" z nimi na temat inwazji w Ukrainie.

Teraz doradca ministra spraw wewnętrznych Ukrainy - Anton Heraszczenko opublikował na Twitterze fragment nowego programu, w którym Sołowjow... chwali syna Ramzana Kadyrowa za to, że pobił innego mężczyznę w więzieniu.

Skąd ta histeria na temat syna Kadyrowa, który pobił drania w więzieniu za to, że zbezcześcił Koran? Dlaczego próbuje się zrobić z tego wielką aferę? On nie stawiał oporu, zakrywał tylko twarz rękami. Resztę zobaczycie na nagraniu, które pojawiło się w internecie. Jeśli faktycznie 15-latek zostanie uznany winnym, na pewno będzie ukarany, takie jest prawo - podkreśla Władimir Sołowjow.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Błyskawiczna riposta. Od razu zaczepiła kandydatkę Konfederacji

Po raz kolejny rosyjscy propagandysta mówi słowa, które szokują opinię publiczną. Ukraiński polityk Anton Heraszczenko zwrócił uwagę, że w Rosji panują podwójne standardy.

Rosja to kraj, w którym bezprawie jest prawem, potężni ludzie mogą robić, co chcą i ujdzie im to na sucho, a potem być za to chwalonym - tłumaczy na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Do całej sprawy odniósł się także Ramzan Kadyrow, który pochwalił swojego syna.

Pobił i postąpił słusznie. Co więcej, uważam, że każdy, kto wkracza w jakiekolwiek Pismo Święte, w tym ostentacyjnie je pali, obrażając w ten sposób dziesiątki milionów obywateli naszego wielkiego kraju, musi ponieść surową karę - stwierdził Kadyrow.

Zaufany człowiek Putina

Władimir Sołowjow do swoich programów zaprasza gości popierających linię Kremla i "dyskutuje" z nimi m.in. na temat rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

Rosyjscy propagandyści w państwowej telewizji nie przyjmują do wiadomości wielu porażek, które dotykają armię Władimira Putina. Nikt nie usłyszy tam o problemach zmobilizowanych żołnierzy, o braku dostępu do jedzenia, picia, sprzętu.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić