aktualizacja 

Szczecin. Poszukiwani spotkali się w tramwaju. Okazał się dla nich za mały

26

Do kuriozalnej sytuacji doszło w Szczecinie. Motorniczy widząc, że doszło do niebezpiecznych scen w tramwaju, zatrzymał pojazd i wezwał policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze szybko ustalili przebieg zdarzenia, a zakończenie interwencji było zaskakujące nie tylko dla samych jej uczestników. Okazało się, ze awanturujący się mężczyźni byli poszukiwani.

Szczecin. Poszukiwani spotkali się w tramwaju. Okazał się dla nich za mały
Awanturowali się w tramwaju. Okazało się, że obaj są poszukiwani (Policja)

W Szczecinie motorniczy widząc, że doszło do niebezpiecznych scen w tramwaju, zatrzymał pojazd i wezwał policję. Na miejscu mundurowi ustalili, że doszło do szarpaniny między dwoma mężczyznami.

Według relacji funkcjonariuszy, powodem miało być głośne i wulgarne zachowanie jednego z nich, co nie spodobało się młodszemu uczestnikowi tego zdarzenia i doszło do awantury.

Podczas interwencji okazało się, że obydwaj są poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. Starszy przez prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu, młodszy przez sąd do odbycia kary pozbawienia zastępczej kary pozbawienia wolności 46 dni z możliwością wykupienia się od kary po uiszczeniu zasądzonej przez sąd kwoty. Młodszy skorzystał z możliwości wykupienia się od kary.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czerwona kartka NIK dla rządu. To się zdarzyło po raz pierwszy w historii. "Powinni podać się do dymisji"

Po czynnościach mężczyźni zostali zwolnieni. Żaden z nich nie zgłaszał naruszenia nietykalności cielesnej, dlatego sprawa została zakończona przez policję.

Kuriozum goni kuriom w Szczecinie

Do innej kuriozalnej sytuacji doszło także w Szczecinie. Mundurowi, patrolując miasto, zauważyli mężczyznę, który szarpał się z kobietą. W związku z tym policjanci podjęli interwencję. 28-latek powiedział funkcjonariuszom, że pokłócił się ze swoją partnerką i jest tym bardzo zdenerwowany.

Podczas legitymowania mężczyzna podał dane, które co prawda figurowały w policyjnym systemie ale zdjęcie tej osoby nie odpowiadało wizerunkowi 28 latka.

Funkcjonariusze po szczegółowym rozpytaniu ustalili jego prawdziwą tożsamość. Jak się okazało, mieszkaniec powiatu polickiego miał powód, by kłamać i wprowadzać w błąd co do swoich danych osobowych - był poszukiwany przez sąd listem gończym. Poszukiwany noc spędził w policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych. Zgodnie z dyspozycją sądu trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy czas.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić