Szokujące fakty ws. Fagaty. Wszystko ujawnił Boxdel

3

Według Michała "Boxdela" Barona, Agata "Fagata" Fąk zarabia miesięcznie gigantyczne pieniądze na swojej działalności w internecie oraz występowaniu na koncertach. Kwota jest kosmiczna.

Szokujące fakty ws. Fagaty. Wszystko ujawnił Boxdel
Szokujące fakty ws. Fagaty. Wszystko ujawnił Boxdel (fot. Instagram)

Agata "Fagata" Fąk w przeszłości kojarzona była głównie ze związków z popularnymi influencerami, m.in. "Stuu" czy "Kamerzystą". Potem wypłynęło do sieci nagranie, w którym opowiadała ona o związku z popularnym piłkarzem Lecha Poznań pochodzącym z województwa lubuskiego. Internauci szybko zorientowali się, że chodzi Kamila Jóźwiaka.

Obecnie należy do czołówki polskich influencerek, a jej zasięgi w mediach społecznościowych są gigantyczne. Wystarczy powiedzieć, że na Instagramie obserwuje ją ponad 2 mln fanów.

Młoda gwiazda mediów społecznościowych wykorzystuje swoją popularność. W 2022 roku wystartowała z własną linią kosmetyków, które były dostępne w drogeriach w całym kraju. Ponadto, uważana jest za "łakomy kąsek" dla innych marek chcących trafić do młodych ludzi. Zresztą, nie można się temu dziwić, jeżeli zobaczy się jej zasięgi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sondażowa bieda Trzeciej Drogi. Wskazał głównego winnego

Boxdel zdradza zarobki Fagaty. Szok

Potem Fagata pojawiła się na popularnym koncie dla dorosłych, na których wyznała, że w jeden miesiąc zarobiła 200 tysięcy. To nie koniec jej zarobków, bowiem coraz częściej pojawia się na koncertach, a w kwietniu jeden z nich odbędzie się w Siedlcach. To wszystko sprawia, że Fagata zarabia gigantyczne pieniądze, o czym wspomniał m.in Boxdel.

Fagata w tym momencie jak robi koncerty co weekend, z dwa na tydzień plus Only, plus OF-a ma. To podejrzewam, że Fagata zarabia z 400 tysięcy złotych miesięcznie na tym wszystkim. To co jej po takim czymś, żeby dołączyć do jakiegoś projektu? Wiadomo, że tak pod podbijanie się i tak dalej to spoko, ale ona teraz ma czas żniw i oba będzie teraz kosić hajs - powiedział Boxdel, cytowany przez mma.pl.

Oczywiście kwota jest tylko domysłem Boxdela, jednak jeśli jest prawdziwa, to robi z pewnością ogromne wrażenie.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić