Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Tak 14-latek uczesał się do szkoły. Nauczyciele byli zbulwersowani

222
Podziel się:

14-latek z Wielkiej Brytanii został odizolowany od reszty klasy za nieregulaminową fryzurę. Do końca dnia musiał siedzieć w samotności za warkoczyki.

Tak 14-latek uczesał się do szkoły. Nauczyciele byli zbulwersowani
Fryzura chłopaka. (Twitter.com)

Lealan Hague ma 14 lat i dłuższe włosy. Zdecydował się na wygolone boki i tak już się nosi od dwóch lat. Włosy i boki podcina mu regularnie mama. W końcu chłopak zdecydował się na zaplecenie włosów w warkocze, bo tak jest mu w szkole nad zeszytami wygodniej. Do tego jest kapitanem szkolnej drużyny rugby, więc tym bardziej spięte włosy są lepszym rozwiązaniem. Okazuje się, że nie dla wszystkich.

W poniedziałek Lealan przyszedł do szkoły w warkoczach "dobieranych" czyli zaczynających się od początku linii włosów. Po 40 minutach został poproszony przez nauczycieli o opuszczenie sali i przejście do "pokoju refleksji". W tym miejscu uczniowie kontynuują lekcje w pojedynkę i zazwyczaj mają okazję na przemyślenie swojego złego zachowania. Pytanie tylko, co zrobił Lealan?

Chłopak ponoć złamał regulamin ubioru w szkole. Jak donosi "Independent" matka chłopaka zauważyła, że już wcześniej pojawiał się w takiej fryzurze, tym razem po prostu warkocze były "dobierane". Co więcej, chłopak nie sprawia żadnych problemów wychowawczych, nigdy nie dostał uwagi, zawsze ma nienagannie przygotowany mundurek i lekcje.

Nasze jednolite zasady są bardzo jasne i regularnie przekazywane rodzicom i opiekunom w domu. Podobnie jak w przypadku wielu innych szkół w całym kraju - informuje media dyrektor szkoły.
Problem w tym przypadku nie dotyczył splatania, ale polegał na tym, że splatanie przebiegało w bardzo małym pasku włosów na czubku głowy, w połączeniu z bardzo ciasną fryzurą w przybliżeniu o stopniu zerowym, przez resztę głowy. Z tego, co rozumiem, uczeń, o którym mowa, wcześniej nosił rozpuszczone włosy, więc krótsze włosy z tyłu i z boku głowy nie były tak zauważalne - mówi cytowana przez "Independent" dyrektor szkoły.
Zobacz także: Czy koronawirusa można wyleczyć amantadyną? Ekspert nie pozostawia złudzeń
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(222)
wlad
12 miesięcy temu
szkoła prywatna , regulamin obowiązuje...w publicznej będzie mógł warkoczyki zaplatać np. na .. nogach
XDD
12 miesięcy temu
"w przybliżeniu o stopniu zerowym" czy ta dyrektorka jest normalna
Shrek
12 miesięcy temu
Bo jest biały, czarnemu słowa by nie powiedzieli jeszcze by mu stylówy gratulowali
Naoto01
12 miesięcy temu
NAUCZYCIELE TO DNO I SYSTEM SZKOLNICTWA RÓWNIEŻ
Warkoczyki ?
12 miesięcy temu
Dać go na lekcję religi naszym bezkarnym kieckowym, tak go wyciumkają że zapomni o pleceniu warkoczyków i będzie ze strachu chodził jak zegarek !
Dpogfdsa
12 miesięcy temu
Najwieksze kłamstwo szatana kto odpowie
Wystyrca
12 miesięcy temu
Słuchajcie ludziska, toż to on zasłynął na cały świat, bo ma fryzurę, która ma pod sobą wszystkie inne fryzury! A co na to Isakowicz Zalewski, który tak chętnie się wypowiada! Jak on to ocenia? Słucham go jak objawienia z najwyższego nieba.
Właściciel sw...
12 miesięcy temu
Bóg potepiony
Wojciech
12 miesięcy temu
TAKI SAM JAK MEJZA
Mama
12 miesięcy temu
Identyczną fryzurę robie dla syna do szkoły i nikt nie robi z tego problemu .
Valencia
12 miesięcy temu
Ale w tej samej Wielkiej Brytani kilkuletnie uczennice w burkach lub hidżabach nikogo nie rozpraszają i nie muszą uczyć się w odosobnieniu w sali skupienia!!! Hipokryzja!!!
Lagerta
12 miesięcy temu
Syn Ragnara?
Kiki
12 miesięcy temu
Ale głupio wygląda
Elusia
12 miesięcy temu
Wielkie nieba 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić