Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Ta herbata znika ze sklepów. Masz ją w domu? Wyrzuć natychmiast

35
Podziel się:

Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany o wycofywaniu ze sklepów jednego z rodzajów herbat. Produkt ten może być niebezpieczny dla zdrowia. Znamy szczegóły sprawy.

Ta herbata znika ze sklepów. Masz ją w domu? Wyrzuć natychmiast
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Firma Synoptis Pharma SP. z o.o poinformowała GIS o wycofaniu herbatki dla odchudzających się APTEO. Decyzję podjęto ze względu na wykrycie w surowcu do jej produkcji tlenku etylenu.

Tlenek etylenu jest substancją szkodliwą dla zdrowia, nie można ustalić bezpiecznych poziomów spożycia tej substancji - podkreśla GIS.

Herbata wycofana ze sprzedaży. Znamy szczegóły

Poniżej podajemy szczegóły dotyczące wycofanej herbatki.

Producent: Synoptis Phama Sp. z o. o., ul. Krakowiaków 65, 02-255 Warszawa

Produkt: Herbatka dla odchudzających się APTEO

Numer partii: L:21/139N, L:21/307N

Data minimalnej trwałości: 05.2023 oraz 11.2023

GIS podkreśla na swojej stronie internetowej, że "firma Synoptis Phama Sp. z o. o. natychmiast po informacji otrzymanej od dostawcy produktu rozpoczęła proces jego wycofywania z obrotu, poinformowała o tym odbiorców i jest w trakcie przyjmowania zwrotów oraz zablokowała ww. partii do sprzedaży".

Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej nadzorują działania prowadzone przez producenta. Nie należy spożywać partii produktu wskazanych w komunikacie - podsumowano.
Zobacz także: Prosty przepis na domową pizzę. Idealne danie w 15 minut
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(35)
Sonia
4 miesiące temu
Trzeba pomagać,wiadome ale czy będzie teraz dla mnie praca?500tys.osob to chyba dużo.A jaka to pomoc ? Przyjmę na tydzień, miesiąc i co dalej?
Koniec
4 miesiące temu
Nigdy nie piłam zadbych tych pseudo herbat trucizny ani nie połykałam tabletek na odchudzanie ale widzę wśród znajomych psychiczne wręcz uzależnienie od tych specyfików...
luj
4 miesiące temu
to herbatka dla DE/BILA Jakimowicza
tourist
4 miesiące temu
Wy z Polszy? Da, ja znaju. Eto nadwiślański kraj, eto nasze, sowietskije. Oczywiście wywiązała się dyskusja. Nie jakaś bojowa, nie na poważne historyczne argumenty. Nasz rozmówca umiał podać nazwę stolicy Polski oraz wiedział, że w XIX wieku tzw. Nadwiślański Kraj był częścią terytorium rosyjskiego. A później – to już jego interpretacja – częścią Imperium Radzieckiego. My ich zaś zdradziliśmy i tak się zrewanżowaliśmy za wszystko, co Rosja nam dała. Nie był to żaden historyk, dziennikarz czy lekarz. Ot, zwykły, przeciętny obywatel. Rosja ma takich 150 mln. Normalnych, pracujących obywateli – na swój sposób otwartych na świat. Ta krótka i przypadkowa rozmowa uświadomiła mi, kim są Rosjanie i jak myślą. Nasz rozmówca rozmawiał z nami, ale nie była to wymiana poglądów czy próba zrozumienia drugiej strony. Opowiadanie o powstaniach, o zaborach, o Katyniu – to wszystko nie miało żadnego sensu. Czeczeni też się buntowali i wszczynali powstania. Finlandia też jest ich, tylko że teraz zajęli ją Finowie. My im spaliliśmy Moskwę. My jesteśmy niewdzięczni. Oni nas wyzwolili z faszyzmu. To był zwykły, przeciętny Rosjanin – twór ulepiony przez komunistyczną propagandę w piątym pokoleniu. On wiedział, co my powiemy i wiedział, co na to odpowiedzieć. Cały świat napada na Rosję, bo mają surowce. A oni miłują pokój.
Bat Chlopski
4 miesiące temu
Patrzę na to co się w Polsce wyprawia i tak jakoś mimo woli przypomniała mi się zasłyszana od znajomego (byłego ministranta) historia. Chodził kiedyś z księdzem i innym ministrantem po kolędzie. Starzy tępi i bogobojni ludzie, myśląc że ksiądz jest namiestnikiem Boga, dawali mu kasę i to całkiem konkretną. Pewnego dnia jakaś stara i schorowana baba dała temu księdzu tysiąc złotych. Ksiądz, wiedząc że baba na co dzień nie ma co jeść spytał, czy ma za co kupić jedzenie. Baba, że nie, ale przecież Jezuskowi nie żałuje (tak swoją drogą to nie wiedziałem, że Jezus jest na księdza utrzymaniu). Na to ksiądz oddał jej 200zł z tego tysiąca i powiedział, że ma sobie za to kupić jedzenie. Baba popłakała się ze szczęścia i całowała księdza po rękach oddając hołd niczym Bogu. Cofnęła się jeszcze do kuchni i dała mu blachę (całą!) świeżo upieczonego w Westfalce ciasta. Rodzina baby nawet tego ciasta nie posmakowała. Ksiądz wziął ciasto, 800zł i wylazł z chałupy szepcząc do kolegi "widzisz młody, tak się robi interesy". A baba? Baba długo jeszcze płakała ze szczęścia, że kupi sobie jedzenie, bo ksiądz dał jej przecież 200zł na jedzenie. Jeszcze tygodniami chwaliła księdza przed sąsiadami, jaki to dobry i wyrozumiały na niedolę ludzką człowiek.
Irena
4 miesiące temu
Nie chcę roznosić plotek ale moja sąsiadka ma chyba romans z Wieśkiem z drugiej klatki.
Arek
4 miesiące temu
A może byście chociaż dali zdjęcie tej herbaty?
Snoww
4 miesiące temu
FDA publikuje 9 stron skutków ubocznych''szcczepionki'' na covit !!. Wszystkie dotychczas opublikowne dokumenty można pobrać ze strony „Public Health and Medical Professionals for Transparency”.
Polka
4 miesiące temu
jeszcze dodajcie do tego napój sojowy i komplet
akyss
4 miesiące temu
Czystek też wyczyści wszystko i to dobre i złe. Trzymajmy się naszych roślin: rumianku, mięty, ;dziurawca...
akyss
4 miesiące temu
Czy ktoś wreszcie zajmie się badaniem herbaty z czystka?
zabawne
4 miesiące temu
ostrzegają przed spożyciem herbatki a to o czym można przeczytać na stronie wolnemedia - FDA ujawniła 1291 skutków ubocznych „szczepionek” na COVID-19 - jakoś inspektorów sanitarnych nie przeraża
luj
4 miesiące temu
żadne herbatki polecam wizytę w szpitalu tam schudniesz na pewno bez żadnej diety
Lód
4 miesiące temu
Zdjęcie opakowania musi być to dezyinformacja
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić