aktualizacja 

Tajemnicza śmierć w Starachowicach. Zobaczyli ciało 55-latki z ranami ciętymi

2

Makabrycznego odkrycia dokonali w jednym z bloków policjanci ze Starachowic (woj. świętokrzyskie). W mieszkaniu znaleziono zwłoki kobiety z licznymi obrażeniami. Funkcjonariusze wszczęli dochodzenie, które ma pomóc ustalić przyczynę zagadkowej śmierci 55-latki.

Tajemnicza śmierć w Starachowicach. Zobaczyli ciało 55-latki z ranami ciętymi
W mieszkaniu w Starachowicach znaleziono ciało 55-letniej kobiety (zdj. ilustracyjne) (Getty Images)

Na wstrząsające znalezisko natknęli się w środę 17 sierpnia w Starachowicach bliscy ofiary – donosi RMF24. Posiadający klucze do mieszkania krewni przyszli do niej w odwiedziny. Kiedy jednak weszli do środka, okazało się, że kobieta nie żyje.

Makabryczne odkrycie w mieszkaniu. Wcześniej mogło dojść do awantury

Z nieoficjalnych informacji opublikowanych przez RMF24 wynika, że dzień przed odnalezieniem zwłok, z mieszkania kobiety dobywały się krzyki i odgłosy awantury. Z lokalu miał wyjść syn 55-latki w towarzystwie znajomych.

O makabrycznym odkryciu natychmiast zaalarmowana została policja. Jak dotąd nie jest jasne, co wydarzyło się w mieszkaniu w Starachowicach. Funkcjonariusze wszczęli w tej sprawie dochodzenie.

Śledczy potwierdzili jak dotąd, że doszło do zabójstwa 55-letniej kobiety. RMF24 podaje, że miała na ciele co najmniej kilka ran ciętych.

Tajemnicze zgony w woj. świętokrzyskim. Jednego dnia znaleziono matkę i syna

To kolejna zagadkowa śmierć w Świętokrzyskiem w ostatnim czasie. Pod koniec lipca doszło do rodzinnej tragedii w gminie Wąchock. Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci matki i syna, których ciała znaleziono w dwóch różnych domach w niedzielę 31 lipca.

Starachowiccy policjanci otrzymali informację od zaniepokojonego członka rodziny, że mieszkanka gminy Wąchock nie daje odznak życia. – Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety w wieku 61 lat. Ciało kobiety zostało zabezpieczone do dalszych badań – powiedział asp. Sebastian Śpiewak z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.

Następnie policjanci udali się do syna kobiety, aby powiadomić go o śmierci matki. – W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli 45-latka, który także nie dawał odznak życia. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny – podkreślił asp. Śpiewak.

Czynności dowodowe, które były wykonywane w tej sprawie na miejscu zdarzeń, nie dają podstaw do stwierdzenia, że do śmierci tych osób ktokolwiek się przyczynił – poinformował Daniel Prokopowicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach.

Obejrzyj także: Zatrzymanie podejrzanego o zabójstwo ciężarnej żony

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić