Dagmara Smykla| 

Tajemnicze SMS-y pod lupą śledczych. "Zniszczycie mnie tak jak tę Ewę Tylman"

16

W sądzie w Poznaniu toczy się ponowny proces Adama Z. oskarżonego w sprawie śmierci Ewy Tylman. Pojawiły się nowe okoliczności. Policja chce ustalić, kto wysyłał tajemnicze SMS-y. Ich treść ujawnił pełnomocnik rodziny Ewy.

Tajemnicze SMS-y pod lupą śledczych. "Zniszczycie mnie tak jak tę Ewę Tylman"
Ewa Tylman zginęła 6 lat temu. Będzie przełom w sprawie? (Facebook)

Nowe dowody w sprawie śmierci Ewy Tylman. Biuro detektywistyczne dostało przesyłkę, w której znajdowały się list i dwa telefony komórkowe. Detektywi pokazali ją policjantom, a teraz tajemnicza przesyłka trafiła do sądu.

W czwartek poznański sąd pozytywnie rozpatrzył wnioski pełnomocników bliskich Ewy Tylman i prokuratury, które poparł także obrońca oskarżonego. To oznacza, że śledczy spróbują ustalić dane nadawców SMS-ów, które odczytano z przekazanych do sądu telefonów komórkowych.

Trudno byłoby zbagatelizować informacje, z których wynika, że jakieś trzy osoby, które ze sobą korespondują, mają jakiekolwiek informacje na temat okoliczności śmierci Ewy Tylman. Tym bardziej, że ta korespondencja toczy się w kontekście jakiegoś prowadzonego postępowania, karnego prawdopodobnie, i dotyczy to ujawnienia jakiś okoliczności, obciążania kogoś. W tych okolicznościach jest wspomniana sprawa Ewy Tylman - powiedział PAP Wojciech Wiza, jeden z pełnomocników rodziny Ewy Tylman.

Należy pamiętać, że w sprawie Ewy Tylman pojawiało się wiele anonimów, które zostały sprawdzone i uznano je za zupełnie nieprzydatne dla śledztwa. Prawnicy nie zdradzają wiele informacji, ale pełnomocnik rodziny Ewy Tylman ujawnił szczątkową treść owych tajemniczych SMS-ów.

"O Tylmance … też powie", oraz "tak zniszczycie mnie tak jak tę Ewę Tylman. Przecież widzę, że wasi ludzie za mną chodzą i jeżdżą" - przekazał adwokat.
Źródło:PAP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić