Sonia Stępień
Sonia Stępień| 
aktualizacja 

To coś wpadło im do domu przez sufit. "Mogliśmy zginąć"

57

Czy to ptak? Czy to samolot? Nie! Niestety, nie był to też Superman. Młode małżeństwo z Australii przeżyło horror, gdy przez dach ich domu nagle przebił się tajemniczy obiekt. Prawie uderzył w kołyskę ich córeczki! Rodzina jest w szoku. Para twierdzi, że dziwny przedmiot "przypomina kosmitę".

To coś wpadło im do domu przez sufit. "Mogliśmy zginąć"
Dziwny przedmiot przebił się przez dach domu (Facebook)

Tenika Lawther i Matthew Gardner z Australii nie mogą się otrząsnąć. Trauma dopadła ich po tym, jak dziwny przedmiot przebił ich dach i rozbił wyłożoną kafelkami podłogę. Do zdarzenia doszło w domu w Queensland w środową noc.

Tajemniczy obiekt z nieba wystraszył rodzinę

Małżeństwo najbardziej przeraził fakt, że obiekt prawie uderzył w kołyskę, w której jeszcze chwilę wcześniej spała pięciomiesięczna córeczka. Pani Lawther powiedziała "ABC", że "przerażający pocisk" mógł nawet zabić jej dziecko, gdyby nadal tam leżało.

Oboje po prostu spojrzeliśmy na siebie, a tuż nad naszymi głowami była dziura w dachu. Obiekt przeleciał obok mojej głowy na kanapę. Więc tak, każdy z nas mógł umrzeć tej nocy, nie wiedząc, że śmierć nadchodzi. To było okropne - tłumaczyła roztrzęsiona kobieta, pytana przez "ABC".

Kobieta opisuje, że po zdarzeniu "wszędzie był dym i gruz". Niebezpieczny przedmiot przebił dach i roztrzaskał dachówki. Właściciele domu od razu skontaktowali się w tej sprawie z policją.

Obiekt będący źródłem całego zamieszania ma około trzech centymetrów i prawdopodobnie wykonany jest metalu. Małżeństwo zrobiło zdjęcia zagadkowego przedmiotu, po czym udostępniło je w mediach społecznościowych. Para liczyła, że internauci pomogą w ustaleniu, skąd może pochodzić.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Hipotezy użytkowników Facebooka były różne. Obejmowały m.in. śmieci kosmiczne, zabłąkaną kulę czy luźną część z samolotu lub helikoptera. Małżonkowie uważają, że ostatnia wersja wydaje się najbardziej prawdopodobna, ze względu na prędkość, z jaką obiekt uderzył w dach domu.

Rzeczywistego pochodzenia przedmiotu nie udało się jeszcze potwierdzić. Para wciąż stara się ustalić, czym jest ten obiekt. Tenika Lawther i Matthew Gardner naprawiają też szkody powstałe w wyniku przedziwnego incydentu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Obejrzyj także: "Proces dekady" tylko pomoże Johnny'emu Deppowi? "Oceniam, jakim jest aktorem, a nie człowiekiem"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić