o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GG
|

Tragedia na drodze. Kobieta z mazdy nie miała szans

59
Podziel się

Rano na drodze krajowej nr 82 doszło do tragedii. TIR czołowo zderzył się z samochodem osobowym. Niestety kobieta kierująca osobową mazdą zginęła.

Tragedia na drodze. Kobieta z mazdy nie miała szans
Tragiczny wypadek (Policja)
bDfNYJAR

Smutne wieści z województwa lubelskiego. Na drodze krajowej nr 82 w miejscowości Łuszczów doszło do strasznego wypadku. Jadący po łuku samochód ciężarowy zderzył się czołowo z osobową mazdą. Niestety 48-latka z mniejszego pojazdu nie miała żadnych szans na przeżycie i zginęła na miejscu.

Na miejscu pracowali policjanci z lubelskiej policji. To właśnie ci przybyli tam jako pierwsi i ustalili okoliczności wypadku. Nie wiadomo jak doszło do wypadku, ani kto ponosi za niego winę.

bDfNYJAT

Trasa, na której doszło do strasznego wypadku, została zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy lokalnymi drogami. Badanie wykazało, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. Na miejscu pracują policjanci, prokurator oraz biegły.

Uciekał przed policją golfem. Zobacz, co miał w aucie

bDfNYJBu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(59)
heh
1 tyg. temu
Kto wam pisze tytuły na głównej? Nie macie kogoś z maturą? Kogoś, kto odróżnia Lubuskie i lubelskie. "Tragedia w lubuskim. Kobieta bez szans" a środku: "Smutne wieści z województwa lubelskiego. Na drodze krajowej nr 82" "Na miejscu pracowali policjanci z lubelskiej policji."
bombowiec
1 tyg. temu
Tragedia w lubuskim a lubelska policja przyjechała . No i trasa 82, której w lubuskim nie ma.
Mati
1 tyg. temu
Nie podano żadnych przyczyn. Albo Pani wyprzedzała, albo ciężarówka ścięła zakręt, co niestety zdarza się często. Sam wielokrotnie uniknąłem śmierci bo pan Tirowiec uznał że skrótem będzie szybciej, na wąskiej drodze...
bDfNYJBv
Ylidke
1 tyg. temu
jak zwykle żadnych istotnych informacji - jak doszło do wypadku ? z czyjej winy?
Michu
1 tyg. temu
Już jest wprowadzenie w błąd że to kierowca ciężarówki jest winny, bo na samym początku jest napisane że to kierowca ciężarówki zderzył się z osobówka, a potem piszą że okoliczności nie są znane. Formułujcie lepiej te wypowiedzi bo już siejecie zamęt
Najnowsze komentarze (59)
⭐RANDKI⭐
1 tyg. temu
💗Jesteś singlem? Masz ochotę poznać jakąś śliczną dziewczynę? Sprawdź chętne i atrakcyjne kobiety z Twojego miasta i okolic na 𝗭𝗡𝗔𝗠𝗖𝗜𝗘.𝗣𝗟
Racjonalista
1 tyg. temu
"Tragedia na drodze. Śmierć na miejscu" No kurde! To już nie mogła umrzeć gdzie indziej a nie na drodze?
akm
1 tyg. temu
Na zdjęciu wyraźnie widać, kto zawinił.
microszkop
1 tyg. temu
Cyt "Policjanci ustalili okoliczności wypadku. Nie wiadomo jak doszło do wypadku, ani kto ponosi za niego winę. " Ustalili nic ?
DDDarek
1 tyg. temu
"To właśnie ci przybyli tam jako pierwsi i ustalili okoliczności wypadku. Nie wiadomo jak doszło do wypadku, ani kto ponosi za niego winę" To jak ustalili autorze artykułu jak nic nie ustalili.Zdanie jak z komedii "Miś"
marucha
1 tyg. temu
TIR??? Może autor niech zajrzy choćby do Wikipedii i sprawdzi znaczenie tego skrótowca.
megi
1 tyg. temu
Tragedia w województwie lubuskim w tytule, a zdarzenie miało miejsce na drodze w okolicach Lublina !!! wstyd,dziennikarze!!!!!!
Dziennikarzu
1 tyg. temu
GG!!! Jeżeli już, to w LUBUSKIEM, nie w lubuskim. A w ogóle to konkretnie gdzie: w "lubuskim" czy w "lubelskim"? Podpisz się nazwiskiem, niechluju. I miej szacunek do czytelnika!
bDfNYJBn
CZ75
1 tyg. temu
Wzorem policjantów z USA należy do takich strzelać tylko celnie albo spychać z drogi.
FlaXXton
1 tyg. temu
Czy to już potwierdzone info, że ciężarówka posiadała tabliczkę "TIR" i jaki ma to wpływ na przebieg sprawy?
sygnalista
1 tyg. temu
duży był bardzo... niech mali z drogi schodzą
caryca
1 tyg. temu
tak jak w tytule jest lubuskie a w artykule lubelskie to pewnie miejscowość też nie jest Łuszczów tylko Łaszczów(taka miejscowość faktycznie jest na lubelszczyźnie)
Ringnes
1 tyg. temu
"To właśnie ci przybyli tam jako pierwsi i ustalili okoliczności wypadku. Nie wiadomo jak doszło do wypadku, ani kto ponosi za niego winę." To w końcu ustalili czy nie???
san
1 tyg. temu
Kolejny przykład, że większość bab za kierownicą to zakały, które NIGDY nie powinny dostać prawa jazdy. Są też nieliczne jeżdżące świetnie i z głową ale niestety pojedyncze jaskółki nie czynią wiosny
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić