Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BA
|

Tragiczna Wielkanoc pod Siedlcami. Wezwał pomoc i zginął wraz z córką

20
Podziel się

Pożar wybuchł około północy w miejscowości Bojmie, w budynku wielorodzinnym. W środku przebywała czteroosobowa rodzina. 31-letni mężczyzna zginął na miejscu, 9-letnia dziewczynka zmarła w szpitalu. Matka i drugie, 6-letnie dziecko walczą o życie.

Tragiczna Wielkanoc pod Siedlcami. Wezwał pomoc i zginął wraz z córką
(Facebook, OSP Nowe Opole)
bETGuDBx

O pożarze zdążył zawiadomić 31-letni mężczyzna, który później zginął na miejscu. W wielorodzinnym budynku mieszkają łącznie cztery lokale mieszkalne, na dole znajduje się placówka służby zdrowia. Pożar wybuchł na poddaszu, w mieszkaniu w którym przebywała 4-osobowa rodzina.

Na miejscu pracowało około 50 strażaków z 14 jednostek Straży Pożarnej. Po przybyciu na miejsce ewakuowali 4-osobową rodzinę z płonącego mieszkania. 31-latka nie udało się uratować, kobietę i dwójkę dzieci przewieziono do szpitala w Łęcznej. Tam 9-letnia dziewczynka zmarła, drugie dziecko i matka są w ciężkim stanie.

bETGuDBz
Z budynku udało się ewakuować 8 osób bez uszczerbku na zdrowiu. Zostało zapewnione im schronienie. Poszkodowana została 4-osobowa rodzina - informuje Agnieszka Świerczewska, oficer prasowy policji w Siedlcach.

Wszczęte zostanie prokuratorskie śledztwo, które ma wyjaśnić przyczyny pożaru.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETGuDCa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(20)
mieszkaniec
8 miesięcy temu
Zdecydowanie Prokuratura powinna przyjrzeć się bliżej serwerowni na poddaszu która dostarcza internet dla mieszkańców Bojmia i okolic (na zdjęciach widoczne anteny). Biznes pana G. Z tego co wiem żadnych norm bezpieczeństwa tam nie było, a mało prądu to nie ciągnie.
Gość
8 miesięcy temu
"Mieszkają łącznie cztery lokale mieszkalne....". Kto to pisal? Jak zwykle pełno tu błędów. Kogo oni zatrudniają 🤦‍♀️
pacan
8 miesięcy temu
"W wielorodzinnym budynku mieszkają łącznie cztery lokale mieszkalne" -lokal mieszka w budynku? Do szkoły!
bETGuDCb
Bardzo
8 miesięcy temu
smutne. Śmierć jest niesprawiedliwa
PolakMaly
8 miesięcy temu
Brawo, brawo - gramatyka komputera czy osoby: ""W wielorodzinnym budynku mieszkają łącznie cztery lokale mieszkalne,""
Warszawiak
8 miesięcy temu
W tym kraju rodziny z dziećmi muszą mieszkać na poddaszu, a pałace stoją puste. To jest prawdziwy problem, albo masz dzieci, albo mieszkanie. I to przy ujemnym przyroście naturalnym.
Domino
8 miesięcy temu
Po pierwsze mam w domu gaśnicę i linę. Może mi się uda w razie pożaru opuścić mieszkanie przez okno. Na razie nie wiem jak, ale zawsze mam szansę. Zabezpieczylam się słysząc o takich wypadkach. Niewielki koszt.
Kiki
8 miesięcy temu
To straszne co sie wydarzylo."W wielorodzinnym budynku mieszkają łącznie cztery lokale mieszkalne" W budynku mieszkaja osoby, albo mieszcza sie cztery mieszkania
500 +
8 miesięcy temu
najgorsze jest to że 1000 złotych z 500 + szlak trafił Dużo piwa wina i wódki za to by było
Dobre wieści
8 miesięcy temu
Bo to nie Obajtka, to mogło się zniszczyć.
pożar
8 miesięcy temu
buhahahahaha
ehheehheehhe
8 miesięcy temu
bardzo radosna wielkanoc w polsce pod siedlcami 2 pszeków nie żyje 2 mam nadzieję że nie przeżyje Ten pożar to bardzo dobry news
M-B
8 miesięcy temu
Dopiero po czasie toczy się prokuratorskie śledztwo, a gdzie jest coroczna kontrola przewodów kominowych i kwartalne usługi kominowe, dymowe budynków przez kominiarzy? Kiedy nie ma dostępu na strych i drzwi są zamykane na klucz przez sąsiada do przewodów kominowych, to prokuratura, na wniosek umarza postępowanie. Od kiedy? A no stało się - powiedzą. Takich mamy śledczych. Moja sprawa toczy się już trzy lata o dostęp do przewodów dymowych. Pewnie mnie czeka taki sam los co tę rodzinę z Bojmie i po innych miejscowościach - poszkodowanych w pożarach. Pewnie mamy takie prawa w Polsce? Mieszkam jak na bombie. Nikogo to nie obchodzi.
bETGuDBT
Luka
8 miesięcy temu
Niestety drugie dziecko też nie żyje
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić