Tragiczny wypadek w Ostrołęce. Motocyklista zginął na miejscu

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w poniedziałek 3 czerwca w Ostrołęce (woj. mazowieckie). 40-letni mężczyzna kierujący motorowerem zderzył się z samochodem ciężarowym. Niestety, poniósł on śmierć na miejscu.

Nowe malowanie radiowozów już pojawia się na drogachW wyniku wypadku drogowego w Ostrołęce zginął 40-letni motocyklista
Źródło zdjęć: © Policja | Mazowiecka policja
Paulina Antoniak

Tragiczny wypadek miał miejsce na ulicy Witosa w Ostrołęce o godzinie 14:25. W zdarzeniu uczestniczył 40-letni motorowerzysta i kierowca pojazdu ciężarowego marki MAN.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do wypadku doszło podczas zmiany pasa ruchu przez samochód ciężarowy, którym kierował 46-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Kierowca był trzeźwy.

Niestety, w wyniku zdarzenia kierujący motorowerem 40-letni mieszkaniec Ostrołęki poniósł śmierć na miejscu. Kierującemu ciężarówką zatrzymano prawo jazdy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jechał motocyklem pod prąd na autostradzie. Dramatyczny finał pościgu w Wielkiej Brytanii

Tragedia w Ostrołęce. 40-letni motocyklista nie żyje

Funkcjonariusze z ostrołęckiego Wydziału Ruchu Drogowego wraz z technikiem kryminalistyki pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu zdarzenia do późnych godzin wieczornych.

Policja przypomina, że w ostatnim czasie z uwagi na cieplejsze dni na drogach pojawia się coraz więcej motocyklistów.

Pamiętajmy w zderzeniu z samochodem, mają oni niewielkie szanse na to, żeby wyjść z wypadku bez szwanku - przypomina kom. Żerański z KMP Ostrołęka.

Kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności, skupienie podczas jazdy oraz dokładną obserwację naszej trasy, zwłaszcza jeżeli chodzi o wykonywanie manewrów takich jak włączanie się do ruchu czy zmiana pasa.

Wybrane dla Ciebie