Karolina Woźniak| 
aktualizacja 

USA. Kobieta zrobiła 1200 lasagne, żeby pomóc sąsiadom w czasie pandemii

8

Michelle Brenner z Waszyngtonu podczas pandemii koronawirusa straciła pracę. Nie załamała się jednak, postanowiła pomóc ludziom będącym w jeszcze gorszej sytuacji. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

USA. Kobieta zrobiła 1200 lasagne, żeby pomóc sąsiadom w czasie pandemii
Michelle postanowiła zrobić coś dobrego dla swoich przyjaciół. (Facebook)

Amerykanka straciła pracę z dnia na dzień. Po przyjściu do sklepu z męską odzieżą, w którym pracowała, usłyszała, że nie musi już więcej się fatygować.

Jak większość osób w takiej sytuacji, Michelle chciała się pocieszyć jedzeniem. Postanowiła przygotować lasagne. Przepis na to danie otrzymała od swojej babci pochodzącej z Włoch.

W trakcie gotowania Michelle postanowiła zrobić coś dobrego dla swoich sąsiadów i przyjaciół. Początkowo robiła dla nich zakupy. Załamała się, kiedy znajomi prosili ją o kupienie mrożonej lasagne i nieco zmodyfikowała charakter swojej pomocy.

Kobieta zrobiła 1200 lasagne w czasie pandemii

Michelle ogłosiła na Facebooku, że rozdaje za darmo lasagne. Zainteresowani muszą się tylko z nią skontaktować i umówić na odbiór dania.

Kobieta otrzymała od rządu 1200 dolarów, które wydała na zakup niezbędnych produktów do zrobienia lasagne. Jako pierwsi z oferty Michelle skorzystali emerytowana sąsiadka i bezrobotny przyjaciel. Potem zaczęło się zwracać do niej coraz więcej osób. Minęły już trzy miesiące, a Michelle wciąż robi lasagne.

Kobieta zdążyła już zrobić 1200 lasagne. Dostarcza je nawet pracownikom medycznym i policjantom, żeby pomóc im w tych trudnych czasach.

Zobacz także: ZUS ma pieniądze na zasiłki opiekuńcze. Emeryci też nie mają się czego obawiać

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić