USA. To, co ta nauczycielka robiła uczniom, woła o pomstę do nieba

181

Do napaści seksualnej na nastolatków doszło w Bedford w stanie Ohio. Sprawczynią jest Laura Dunker, 31-letnia nauczycielka z miejscowego liceum. Za skrzywdzenie podopiecznych będzie ponosiła konsekwencje aż do końca swojego życia.

USA. To, co ta nauczycielka robiła uczniom, woła o pomstę do nieba
Laura Dunker (Cuyahoga County Sheriff)

Ofiarami Laura Dunker byli jej dwaj nastoletni uczniowie. Jednego z chłopców zwabiła do swojego samochodu, a następnie wywiozła do parku. Tam doszło do molestowania. Napaść miała miejsce również w samym aucie, a nawet w domu byłej nauczycielki.

Dramat nastolatków trwał w latach 2018-2019. Po aresztowaniu 31-latka była zmuszona zrezygnować z pracy nauczycielki w okręgu szkolnym Bedford. Jednak dopiero teraz sąd wydał wyrok w tej sprawie – opóźnienie prawdopodobnie było konsekwencją pandemii koronawirusa.

Nauczycielka wykorzystywała seksualnie uczniów. Sąd wydał wyrok

Jak podaje KnewZ, Laura Dunker otrzymała zarzuty sześciokrotnego naruszenia nietykalności cielesnej na tle seksualnym. Odpowiedziała także za manipulowanie dowodami w sprawie.

Zobacz także: Zobacz też: Pedofil w sopockim parku wodnym [Paragraf]

Wyrok w sprawie Dunker wydał sędzia hrabstwa Cuyahoga. Laura Dunker przyznała się do dwóch z sześciu zarzutów molestowania. Otrzymała dwa lata pozbawienia wolności za każdego z nastolatków, jednak sąd zdecydował, że odbędzie obie kary jednocześnie. W konsekwencji wyjdzie z więzienia w 2023 roku.

To nie koniec konsekwencji, jakie poniesie była nauczycielka. Jej dane trafiły do rejestru przestępców seksualnych – do końca życia, co 90 dni, będzie musiała meldować się na posterunku policji.

Od nauczycieli oczekuje się, że będą stanowić wzór do naśladowania dla swoich uczniów i społeczności, której służą. Wykorzystała tych uczniów i teraz musi ponieść konsekwencje – podkreślił prokurator Michael O'Malley (KnewZ).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić