o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Pikantny romans nauczycielki. Nie z jednym uczniem, tylko z kilkoma

90
Podziel się

35-letnia nauczycielka przyznała się do stosunków seksualnych z nieletnimi. Sąd wydał w tej sprawie wyrok, który wielu może zaskoczyć.

Pikantny romans nauczycielki. Nie z jednym uczniem, tylko z kilkoma
Amanda Katherine Steele ma 35 lat i od 2016 roku nawiązywała relacje seksualne z nastolatkami. (idaho sheriffs association)
bDKryugl

Amanda Katherine Steele ma 35 lat i mieszka w stanie Idaho. W 2016 roku nawiązała kontakty seksualne z nastolatkami. Według prawa stanowego osoby w wieku od 16 do 17 lat nie mogą nawiązywać intymnych kontaktów z osobami starszymi o 5 lat i więcej.

Kobieta przyznała się do romansu z jednym z nastolatków z katolickiej szkoły. Do zbliżenia miało dojść w 2016 roku. Chłopak również przyznał się do zajścia, ale od początku podkreślał, że sam wyrażał zgodę na spotkania, do których dochodziło zarówno w domu kobiety, jak i w jego.

bDKryugn

Pewnego dnia Steele została nakryta na romansie przez swojego męża. Była wtedy w jacuzzi z jednym z uwiedzionych nastolatków. Mężczyzna postanowił nie zgłaszać sprawy na policję dla dobra małżeństwa.

Nie wiadomo, jak długo Steele nawiązywała takie relacje. Najstarsza znana sprawa miała miejsce w 2016 roku i to właśnie za nią kobieta została skazana.

Steele w więzieniu spędzi jedynie trzy miesiące. Sędzia zdecydował również, że kara w zawieszeniu będzie trwała od 7 do 10 lat. Jeśli kobieta popełni w tym czasie przestępstwo, trafi do więzienia na minimum 3, a maksimum 10 lat.

bDKryugt

Po wyjściu z więzienia Steele będą czekały również prace społeczne. Oprócz tego musi zapłacić 4671 dolarów grzywny. Kobieta nie zostanie jednak wpisana do rejestru przestępców seksualnych.

Internauci są w szoku, że kobieta spędzi w więzieniu tylko 90 dni. Miejscowe media podają jednak, że na wyrok sędziego wpłynęły przede wszystkim zeznania nastolatków. Każdy z nich przyznał, że do współżycia doszło za zgodną obu stron, jeden z nich z kolei przyznał, że nie wiedział, że taki czyn jest nielegalny i "nie widział w tym nic wielkiego".

Zobacz także: Ksiądz Isakowicz-Zaleski: Po "Don Stanislao" Zgłaszają się do mnie kolejne osoby
bDKryugu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDKryugO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(90)
wilku
4 miesiące temu
Ja się pytam gdzie były takie nauczycielki jak ja chodziłem no gdzie !!!!!!
Twój Nick
4 miesiące temu
Właśnie sobie zdałem sprawę że moje dzieciństwo było delikatnie mówiąc niepełne..... To se ne vrati!
absolwent
4 miesiące temu
Duże poświęcenie ciała pedagogicznego .
bDKryugP
67e5
4 miesiące temu
Czemu ja 35 lat temu nie miałem takiej nauczycielki?
Marian
4 miesiące temu
Dlaczego mnie nie uwiodla ,dlaczego!? :Marian 65 l.
Najnowsze komentarze (90)
Andrzeisko
miesiąc temu
Brawo chłopaki, nie ulegli presji nagonki falszywych i zazdrosnych moralistów i wypowiedzieli na ten temat swoje zdanie. Najwyższy czas zmienić Amerykę i wprowadzić sprawiedliwe prawo, które nie będzie na siłę robiło ofiar tam gdzie tych ofiar nie ma. Jeżeli dochodzi do spraw intymnych miedzy nauczycielami i uczniami powinna być nagana, podobnie jak w pracy, kiedy dochodzi do związków między pracownikami i ich przełożonymi tam gdzie zachodzi obawa faworyzowania.
EMERYT
2 miesiące temu
TO JUŻ WIEM DLACZEGO MAM NIPEŁNE WYKSZTAŁCENIE !!!!
bigb
3 miesiące temu
Dokładnie Wilku. Sam miałem kilka nauczycielek, które sprawiały że krew szybciek krążyła.
KOmentator
3 miesiące temu
Jesli chlopcy byli zadowoleni, to wogole nie powinna byc karana. Powinna dostac nagrode za umiejetnosc przedstawiania problemow zwiazanych z dojrzewaniem i nauka wspolzycia seksualnego. Bo jakos wszyscy byli zadowoleni. Ze tez ja nogdy nie spotkalem za mlodu takiej nauczycielki. No, ale ja bylem mlody dziesiatki lat temu, i takich nauczycielek otwartych swiatopogladowo wtedy nie bylo ??? Jaka szkoda ... No mieszkamy w koncu w sredniowiecznym zascianku Europy, cofnieci do X-XII wieku !!! Epoka Odrodzenia przed nasza mlodzieza , wiec i tak jest sie z czego cieszyc !!!
rownoupra
4 miesiące temu
wyroki dla kobiet sa lagodne dla facetow juz nie !!!!
Zawiedzony
4 miesiące temu
We wczesnej młodości marzyłem o takich nauczycielkach...i nic
ooomatkoo
4 miesiące temu
że też ja takiej nauczycielki nigdy nie miałem
BMW
4 miesiące temu
Też bym tak chciał
bDKryugH
Nick
4 miesiące temu
Hmm on sam wyraził zgodę to niby za co ma siedzieć w więzieniu ?
Brutal
4 miesiące temu
Byłem pytałem w odpowiedzi dostałem pismo bez zażaleń normalnie...
Józek
4 miesiące temu
Temat zakończony... Podczas spodkania zostanie wyjaśniona sprawa na pewno nie polegne..
ieskończoność
4 miesiące temu
Nie wiem ale chyba najlepszy sposób to pomysł na dużą literę... I..
Bob
4 miesiące temu
Niccccce
Goldengecko
4 miesiące temu
Nie wiem skąd szok Internautów że dostała niski wyrok skoro żadna ze stron nie czuje się pokrzywdzona uczniowie uczciwie mówią że się na to zgadzali no ale jak sprawa z 2016 to teraz z tymi uczniami już może na spokojnie robić sobie dzikie orgie
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić