o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
|

Viki Gabor przeżyła koszmar! Napadnięto na nią na warszawskim Mokotowie

44
Podziel się

Traumatyczne chwile przeżyła młoda wokalistka Viki Gabor. Gdy przebywała przed sklepem, została zaatakowana przez dwóch mężczyzn. Celebrytce nic się nie stało, ale jej 49-letni ojciec już tyle szczęścia nie miał.

Viki Gabor przeżyła koszmar! Napadnięto na nią na warszawskim Mokotowie
Viki Gabor została napadnięta (ONS)
bDgteoUR

O sprawie poinformował na Twitterze portal Onet. Okazało się, że zdarzenie miało miejsce 11 września w godzinach wieczornych. Viki Gabor pojechała na zakupy razem z ojcem i matką.

49-latek wszedł do sklepu, natomiast kobiety czekały na niego na zewnątrz. Właśnie wówczas dwóch mężczyzn podeszło do 13-latki. Żądali pieniędzy.

bDgteoUT

Viki nie reagowała. Po pewnym czasie wrócił jej ojciec. Agresorzy nadal chcieli otrzymać gotówkę. Gdy tata Gabor odmówił, wnet mężczyźni ruszyli na niego z pięściami.

Ojciec gwiazdy został przewrócony. Kopano go. Napastnicy uciekli dopiero wtedy, gdy do akcji wkroczył pracownik ochrony - opisuje "Wprost".

Napastnicy w rękach policji

Na miejsce zdarzenia przyjechali oczywiście mundurowi. Szybko udało im się zatrzymać 17 i 18-latka. Byli pod wpływem alkoholu. Trafili do cel. Usłyszeli już zarzuty usiłowania rozboju na mężczyźnie i nastolatce. Grozi im aż 12 lat pozbawienia wolności.

bDgteoUZ

W tej sytuacji ucierpiał ojciec Viki. Na szczęście nie na tyle mocno, by wymagał hospitalizacji. Wystarczyła pomoc udzielona przez załogę karetki pogotowia.

bDgteoVu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(44)
gość
miesiąc temu
To przykre, że napadnięto na nastolalatkę i jej ojca, ale dlaczego zaraz dodaje się, że napadnięto na "gwiazdę?" Jeśli już, to co najwyżej na "gwiazdeczkę" i tyle.
Aga
miesiąc temu
Dziki kraj.
matka
miesiąc temu
Czemu ona jest zawsze tak koszmarnie ubrana??? Taka śliczna dziewczyna a wiecznie w tych marynarach o rozmiarze namiotu....
bDgteoVv
Zapytowywanie
miesiąc temu
Zaatakowano przedstawicieli rasy cygańskiej, więc to pewnie przejaw rasizmu?
taka prawda
miesiąc temu
Rada dla sprawców.....mówcie że jesteście z lgbt to wam nic nie zrobią.
Najnowsze komentarze (44)
frankie_
miesiąc temu
Dla odmiany zanim przejdziemy w zwolenników antysemityzmu, apartheidu czy emancypacji gejów ..to może dla relaksu krótka historia spektaklu z tego późnego wieczoru feralnego dnia. Tuż po zakończeniu koncertu jaki miał miejsce na warszawskiej Pradze pokrzywdzony wraz z rodziną rozpoczął powrót do domu zmierzając ulicami Warszawy w stronę autostrady S7, przed zjazdem jednak postanowili odwiedzić sklep. Samochód zaparkowali około 30 m od wejścia do sklepu po czym wszyscy w trójkę razem udali się do sklepu, jednak zaraz po wejściu do sklepu z niewiadomych powodów pokrzywdzony opuszcza sklep kierując się w stronę samochodu. Po paru krokach napotyka na swojej drodze młodego mężczyznę który nawołuje , krzyczy w tle do swojego kolegi stojącego przed sklepem aby ten rozliczył się z płatnością jaką zwleka już od dawna wobec niego i tak nie przerywa głośnego wykrzykiwania do momentu w którym pokrzywdzony z nie wyjaśnionych powodów angażuje się w trwający spór pomiędzy tymi młodymi ludźmi sądząc że zwrot pieniędzy jest wykrzyczany i skierowany w stronę jego rodziny !??.. i dotyczy jego córki ..??!!.. jak bardzo chybione było to skojarzenie może już tylko potwierdzić materiał wideo na którym nie zobaczymy rodziny która była w niebezpieczeństwie, gdyż w tym momencie przebywali na terenie sklepu. Ostatecznie pokrzywdzony nie próbuje nic wyjaśniać podchodzi do wykrzykującego a następnie szarpie go za ubiór rozrywając mu koszulkę w następstwie czego pozostałych dwóch kolegów stojących obok potraktowało sprawę bardzo poważnie myśląc że ich kolega jest w niebezpieczeństwie skutkiem czego ruszyli na pomoc wyrządzając szkodę pokrzywdzonemu. Z informacji zgromadzonych do tej pory wynika że do dnia dzisiejszego nie ujawniono nagrania z kamery miejskiej, która odsłoniłaby prawdziwy przebieg wydarzeń. pomocny Życzliwy
frankie_
miesiąc temu
Nagranie Video ujawni prawdę w tej opowieści.. ale trzeba na nią chwilę poczekać... Mogę spokojnie zareagować i uspokoić iż wszystkie fakty w tej sprawie zostaną prawidłowo ocenione . Wiele tu nie prawdziwych informacji oraz newsów krążących wokół wydarzeń jakie rozegrały się w późnych godzinach wieczornych 11 września b.r. na Mokotowie w Warszawie i z udziałem osób zatrzymanych w tej sprawie czyli dwóch młodych osób cieszących się dobrą opinią , mających czystą kartotekę , znam ich bardzo dobrze mają normalnych rodziców i i normalny dom , że z nich oprawcy to w ogóle beka !! Tego wieczoru ich opisywany szeroko akt agresji podyktowany był tylko i wyłącznie chęcią niesienia pomocy koledze , który na skutek pomyłki ... został zwyczajnie niespodziewanie zaatakowany przez pokrzywdzonego ??!!... W imieniu pozostałych kolegów którzy byli tego dnia i na gorąco to widzieli pragnę poinformować że sprawiedliwość stoi u drzwi bowiem ujawnienie zabezpieczonego nagrania video przez policję w dniu zdarzenia z kamery pobliskiego sklepu , który zarejestrował całe zdarzenie, całkowicie odmieni losy tej dwójki no cóż odmieni również losy pokrzywdzonego w tej sprawie który podał nie prawdziwe okoliczności powstania tego zdarzenia., niech zatem sprawiedliwość żyje do końca.! W tej sprawie występuje wielu świadków lecz najważniejszą i najbardziej pokrzywdzoną osobą jest kolega sprawców który został brutalnie zaczepiony odepchnięty w następstwie czego pokrzywdzony niszczy jego ubranie które miał na sobie. Mam nadzieję że pokrzywdzony czuje się już znacznie lepiej i powraca do pełni zdrowia ! Z Wielką radością pomocny Życzliwy
OLA
miesiąc temu
To bardzo smutne. A TAKŻE SĄ SMUTNE NIEKTÓRE KOMENTARZA, LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ, BO TO JEST JESZCZE DZIECKO, POMYŚLCIE O SWOICH DZIECIACH W TAKIEJ SYTUACJI, TO OGROMNA TRAUMA.
staruszka
miesiąc temu
13 latka juz gwiazda i celebrytka ,o czym my mowimy,ktos na wyrost postrzega
666
miesiąc temu
co to za "gwiazda"?????????????????
123
miesiąc temu
Celebrytce ....hahaha dobre.
Sebix
miesiąc temu
Zasłużyła sobie
Daro
miesiąc temu
Moi drodzy nie ważne kto by to nie był za taki czyn powinni ponieść surowe kary Napad na człowieka i pobicie Gdzie są sądy powinni dostać minimum 10 lat więzienia za ten czyn. Albo zacznie Policja być Policją a Sondy Sądami Prawo Prawem . Nie mogę patrzeć jak Policja stoi biernie opluwana wysuwaną podczas demonstracji LGBT czy innych a bandyci i łobuz zasłaniają się praworządnością i demokracją .Ludzie ŁAD LUBI BAT I MUSI BYĆ. Współczuję tej młodej dziewczynie i jej rodzicom. POWINNO WRÓCIĆ ZOMO .
bDgteoVn
Strzelec
miesiąc temu
Przykra sprawa jakich wiele
?????
miesiąc temu
Guzik im zrobią, tak jak z tym margot.
Gil
miesiąc temu
Coraz więcej takich wiadomości, o pobiciach itp. A wy się martwicie o emigrantów. Zanim oni przyjadą i będą jakimś zagrożeniem to może zacznijmy od własnego podwórka.
Ten
miesiąc temu
Widać coraz gorszej w tej Polsce A szkoda bo Polacy są coraz gorsi od innej narodowości
lili
miesiąc temu
ALE CELEBRYTKA
Wit
miesiąc temu
Jaka gwiazda? Litości!!!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić