Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

W Pradze znajdowano części ciała kobiety. Niewykluczone, że była Polką

5
Podziel się

W Pradze doszło do serii koszmarnych odkryć. Co jakiś czas znajdowano szczątki nieznajomej kobiety. Okazuje się, że to mogła być Polka.

W Pradze znajdowano części ciała kobiety. Niewykluczone, że była Polką
Tak wyglądała kobieta, której części ciała znajdowano w Pradze (Policja)

Wszystko zaczęło się od tego, że 6 grudnia 2011 roku w potoku Kurnaticky w Pradze znaleziono ręce nieznanej kobiety. Później, w jednym z parków, odkryto jej tułów, a następnie w krzakach znaleziono głowę.

Na tym koszmarne odkrycia się nie skończyły. Po jakimś czasie znaleziono bowiem stopy tej kobiety. Ostatnia część ciała brutalnie zamordowanej została odkryta w kwietniu 2013 roku.

Czeskie media podkreślają, że policja wciąż nie ustaliła, kim była kobieta. Wiadomo jedynie tyle, że miała około 40-45 lat i około 175 cm.

Zamordowana kobieta była rzeszowianką?

Serwis novinky.cz pisze, że badania antropologiczne wykazały, że kobieta pochodziła z północno-zachodniej Ukrainy lub z południowo-wschodniej Polski. Mogła zatem mieszkać np. w Rzeszowie. Portrety przedstawiające rekonstrukcje twarzy kobiety pojawiły się na stronie internetowej podkarpackiej policji.

Sprawca brutalnego morderstwa nie został schwytany. Sprawa porozrzucanych części ciała kobiety po całej Pradze bardzo mocno poruszyła wiele osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
Zdzisek,.,
rok temu
Jak na postawie cech antropologicznych można ustalić miasto zamieszkania? Jakieś bzdury, bo wystarczy wyjechać do innego miasta lub za granicą, mieszkać tam 50 lat , a cechy antropologiczne są te same. Ponadto można mieć rodziców z jednego miasta urodzić się w USA i ma się odpowiednie cechy antropologiczne, które nie są zbieżne z miejscem zamieszkania.
Czyjej
rok temu
nieznajomej kobiety?
ciekawy
rok temu
skąd wiadomo że została brutalnie zamordowana? Może to był całkiem łagodny mord??
Ddddr
rok temu
Puzle 3d w okrutnym wydaniu 🥴
anty
rok temu
jaka roznica miedzy polka ,czeszka,bialorusinka,ukrainka,?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić