W środku miasta katowali przypadkowych ludzi. Policja szuka sprawców

443

W piątkowy wieczór banda zwyrodnialców atakowała przypadkowych przechodniów na Bulwarze Dunikowskiego we Wrocławiu. Napastnicy brutalnie kopali i bili po głowie swoje ofiary. Użyli także kastetu. Ich wizerunek z monitoringu udostępnia policja i prosi o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny ze zdjęcia.

W środku miasta katowali przypadkowych ludzi. Policja szuka sprawców
Policjanci publikują wizerunek mężczyzny mogącego mieć informacje w sprawie pobicia (Wrocław.policja.gov, Komenda miejska policji we Wrocławiu)

O sprawie poinformowali rodzice jednego z poszkodowanych. Jak zeznali, ich osiemnastoletni syn w okolicach godziny 20 wraz z koleżanką szedł przez Bulwar Dunikowskiego we Wrocławiu, gdzie został zaatakowany. Tak wydarzenie opisali w rozmowie z Gazetą Wyborczą:

Skakali mu po głowie i brzuchu. Dostał kastetem w twarz. Jak odeszli i zobaczyli, że się podnosi, to wrócili i bili dalej.

Chłopak po ataku ma pękniętą kość jarzmową, oczodół i połamane palce. Czeka go zabieg rekonstrukcji. Na szczęście z pomocą koleżanki udało mu się oddalić z miejsca ataku i wezwać karetkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dwukrotnie go pobili i okradli w samym centrum Warszawy

Wiadomo, że ofiar napadu jest więcej. Napastnicy bili na oślep przypadkowe osoby, które teraz zgłaszają się na komisariat, gdzie składają zeznania. Całość zdarzenia nagrała kamera monitoringu. Mimo tego, że zarejestrowany został wizerunek sprawców, policji wciąż nie udało się ustalić, kim są oprawcy.

Funkcjonariusze z komisariatu Wrocław Stare Miasto wykonali w tej sprawie szereg czynności m.in. operacyjnych. Niestety nie doprowadziły one do zatrzymania sprawcy tego przestępstwa.

Informują na swoich stronach funkcjonariusze policji we Wrocławiu i dodają:

W przypadku rozpoznania osoby na zdjęciu, prosimy o kontakt z dyżurnym KP Wrocław Stare Miasto pod numerem 47 87 131 31, lub Wydziałem Kryminalnym KP Stare Miasto tel. 601-701-056.
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić