o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GGG
|

Człowiek Kaczyńskiego powiedział, ile zarabia. Usłyszał ciętą ripostę

64
Podziel się

Radosław Fogiel wystąpił w "Porannej rozmowie" w RMF FM. Wicerzecznik PiS został w pewnym momencie zapytany o kwotę swoich zarobków. Gdy ją ujawnił, został niespodziewanie zripostowany przez prowadzącego.

Człowiek Kaczyńskiego powiedział, ile zarabia. Usłyszał ciętą ripostę
Radosław Fogiel w wywiadzie dla RMF FM (YouTube, Fakty RMF FM)
bDyJdnrF

Robert Mazurek gościł dzisiaj w "Porannej rozmowie" w RMF FM Radosława Fogla. Dziennikarz poruszył w rozmowie z wicerzecznikiem PiS wiele istotnych kwestii. Panowie rozmawiali, chociażby na temat sprawy weta budżetowego w Unii Europejskiej. Nie pominięto również wykupienia przez Orlen Polska Press. Dziennikarz pytał, czy jest to decyzja stricte biznesowa, czy jednak polityczna.

To jest decyzja szefostwa Orlenu. Koncern od dawna poszerza pola swojej działalności. Nie znam wszystkich uwarunkowań tej transakcji. Pewne przesłuchy krążyły wcześniej. Nawet dziennikarze o tym wcześniej donosili - przyznał Fogiel.
bDyJdnrH

Internauci zwrócili szczególnie uwagę na pewien moment rozmowy. Fogiel został zapytany o swoje zarobki. Polityk odpowiedział Mazurkowi, ile zarabia. Nie mógł wiedzieć, że jest to podstęp dziennikarza. Gdy wicerzecznik podał kwotę (8 tysięcy złotych miesięcznie), prowadzący wymierzył w niego niespodziewaną ripostę. Aby wysłuchać dany fragment, należy przewinąć wideo do szesnastej minuty.

To jest stanowczo za mało. Stanowczo za mało, jak na te bzdury, które musi pan publicznie wygadywać i bronić tego własnym imieniem i nazwiskiem - odpowiedział Fogielowi Mazurek.

Polityk nie chciał pozostać dłużny wobec redaktora. Skontrował go, mówiąc, że jeżeli chce wesprzeć jego finanse, to może podać Mazurkowi numer konta do przelewu. Dziennikarz odpowiedział, że ludzie mają prawo zmieniać pracę i na miejscu polityka nie opowiadałby "takich rzeczy za takie pieniądze".

bDyJdnrN

Fogiel zabrał również głos na temat wypowiedzi ojca Rydzyka na urodzinach radia. Duchowny wypowiedział się na temat pedofilii, stając w obronie biskupów. Polityk potępił słowa redemptorysty z Torunia. Przyznał, że nie powinny w ogóle paść.

Te słowa paść nie powinny, bo one zupełnie nie pasują do tematu. Przepraszam, ale nie mówimy o sprawach, które można rozpatrywać w kategorii pokusy - przyznał wicerzecznik PiS.
bDyJdnrO
Zobacz także: Tadeusz Rydzyk przeprasza. Gorzki komentarz Władysława Kosiniaka-Kamysza
bDyJdnsi
KOMENTARZE
(64)
Anka
miesiąc temu
Nie tankuję na Orlenie-zbyt oczywiste powiązanie z PiSem.
na bank
miesiąc temu
Dwórki NBP wyciągały 63 000 pln miesięcznie
brawo
miesiąc temu
dla pieniedzy czlek sie podli a ty jak mozesz spojrzec w oczy rodzinie wstyd i hanba
bDyJdnsj
JHna
miesiąc temu
to ten po liceum co pouczał sędziów sn? Haha za swoje kwalifikacje to powinien otrzymać mopa i jazda z podłogą, on jakieś pieniądze dostaje?
piekarz
miesiąc temu
polski figiel będzie wietrzony analnie i dozywotnio.
Najnowsze komentarze (64)
dnooo
miesiąc temu
nie tankuję na orlenie
Noma
miesiąc temu
Jakbym słuchał rozmowy z botem. "Nie wiem", "nie orientuję się", "czy pan sugeruje...?". Lepiej niech wraca do bułek.
Pudel
miesiąc temu
Tanie panstwo z kartonu
wisus54
miesiąc temu
Her Fogiel i Her Müller są rzecznikami polskiej racji stanu rządu który chwali się wstawaniem Polaków z kolan.
JKK2
miesiąc temu
Przypomina bardziej rzecznika państwa islamskiego bo oni też zakłamywali rzeczywistość koniec był znany
Artur
miesiąc temu
Ale szczujnia, a ile zarabiają zwykli seregowi posłowie? ok 9000 zł!
BravoJa
miesiąc temu
Fogiel to chyba nie polskie nazwisko przypadek nie sądzę.
fikimiki
miesiąc temu
Ciekawe za ile sprzedał się Mazurek że takie bzdury opowiada. Jeżeli ktoś kogoś posądza o sprzedajność to pewno sam tak postepuje. Jeżeli ktoś uważa że ja gadam bzdury to jego problem ale jeżeli mówi że robie to dla pieniedzy to jest kłamcą.
bDyJdnsb
edd
miesiąc temu
ustatni raz na orlenie tankowalem we wrzesniu 2019 kolo bielska-bialej. doslownie 5 litrow by dociagnac do cywilizowanej stacji i dotankowac te 50 litrow. od tego momentu zawsze przy 1/3 baku tankuje na max. rezimu wspierac nie bede.
MAG
miesiąc temu
Jelenie tankują w Orlenie
REC
miesiąc temu
Red. Mazurek zaczął się na drobne rozmieniać. Omija sprawy poważne i czepia się nawet normalnych logicznych decyzji, które podjąłby właściwie każdy...
rajdowiec
miesiąc temu
gdyby nie kubica nie mialbym zaufania do orlenu
mam dość
miesiąc temu
Większość ludzi związanych z tą władzą robi to tylko dla mamony. Za kasę zrobią wszystko i powiedzą wszystko. W ciągu tych dwóch kadencji obłowią się i ustawią na resztę życia. Tylko zwykli obywatele będą pracować po 40 lat i więcej za żenująco niskie pieniądze, po czym dostaną ochłapy na emeryturze, jeśli system po reformie emerytalnej PIS-u się nie rozpadnie.
Frano
miesiąc temu
Daja to sie bierze i mi nie pitolcie ze byscie nie brali
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić