o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Wielka burza w sieci. Internauci grzmią po wycieku maili Marka Niedźwieckiego

116
Podziel się

Wyciek maili Marka Niedźwieckiego wstrząsnął internetem. Korespondencja nie stawia radiowca w pozytywnym świetle. Treści maili wskazują na to, że ustawiał Listę Przebojów Trójki.

Wielka burza w sieci. Internauci grzmią po wycieku maili Marka Niedźwieckiego
Marek Niedźwiecki (akpa)
bEqGRWIB

Ostatnio gazeta.pl opublikowała maile, które pisał Marek Niedźwiecki (więcej tutaj >>>). Korespondencja jasno wskazuje na to, że doświadczony radiowiec ustawiał Listę Przebojów Trójki.

Gilu... to wirusujemy! Prawie jest OK, Jestem w niebie (utwór Fisz Emade Tworzywo - red.) zrzuć na 20 miejsce. Wywal Lao Che i Traperów. Wchodza do top 30 Mortas i Morrissey. Na 50 wstaw Kozakiewicza (zamiast Podsiadły). I to tyle zmian na dziś... Dzięki - M - pisał w jednym z maili Niedźwiecki.
bEqGRWID

Do tej sprawy odnosi się wielu internautów. "Z tych ujawnionych przez gazeta.pl e-maili Niedźwieckiego wynika, że "obrońcy Trójki" bronili zwykłego oszusta, który ręcznie sterował listą przebojów, bo jakiś kawałek mu się podobał, a inny miał 'beznadziejny tekst'" - spostrzega twitterowiczka.

Twitter wrze. Chodziło "o kasę z tantiemów"

Mocnych słów nie szczędził również inny internauta. "Tu nie chodziło o to co się komu podoba, tylko o kasę z tantiemów. To gigantyczny system dojenia wspólnej kasy na wszystkie możliwe sposoby. Dlatego teraz cierpią mimo ze pisiory zmniejszyli podatki" - zaznaczył.

bEqGRWIJ
Okazuje się, że lansowany na rewolucjonistę, ofiarę, biedną sierotkę i Joannę d'Arc polskich mediów Marek Niedźwiecki był zwyczajnym bandziorem i oszustem, który przez lata za kasę promował niektórych wykonawców wskazanych przez menedżerów i wytwórnie - możemy przeczytać na Twitterze.

Nie zabrakło też komentarzy polityków. Głos zabrała m.in. Joanna Lichocka z PiS.

bEqGRWIK
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEqGRWJe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(116)
Andre
11 godz. temu
Dobrze ktoś napisał "Bezczelny ciepły Marek"
Telka
12 godz. temu
Niedźwiecki chociaż utrzymał dobry poziom muzyczny i tak go słucham, tylko w internecie, niech pan, panie Marku robi swoje, czekam na audycje z Panem w 357😊
********
18 godz. temu
Moj swiat wlasnie runal bo piosenka z pierwszego powinna byc na piatym, jak zyc buahahaha
bEqGRWJf
słuchacz
2 dni temu
Lichockie i jej podobni akurat powinni siedzieć cicho, bo przypomnę ich wyczyny...
Sluchaczka
2 dni temu
Od lat cała branża wiedziała, dziennikarze braki łapówki...Poproszę o nazwiska dających i dowody na to. W przeciwnym razie to zwykłe chamskie pomówienia, w jakich lubuje się patoprawica.
Jarod
2 dni temu
Czar listy przebojów prysł. Wszystkie lata (od początku!) słuchania.... Brak mi słów. Wszystko staje się fikcją, umarło...
Słuchacz Bart...
2 dni temu
Jaka lista?
Nsfhiyfvju
2 dni temu
Przynajmniej można było posłuchać wartościowej muzyki gdyby nie Niedźwiedzki skazani bylibyśmy na tandetę i wsiową muzykę disco polo.To był program studyjny Niedźwiedzkiego więc miał prawo puszczać muzykę w/g własnego uznania,nawet do głowy by mi nie przyszło że ktoś liczy jakieś głosy,przecież to tylko zabawa.Wara od Niedźwiedzkiego bolszewicy.
Toja
3 dni temu
A czy nikomu nie przyszło do głowy,że tekst gazety.pl jest separowany,żeby oczernić i rzucić fałszywe oskarżenia na Niedźwieckiego? Czy udowodnili,że to rzeczywiście jego emaile?
Bk71
3 dni temu
Ten wyciek to tylko mała część prawdy o jego podwójnym życiu!taki milutki!a zarazem szuja wobec wielu ludzi!spytajcie tych co pracowali kiedyś na mysliwieckiej
Bk71
3 dni temu
Dzieci resortowe broniły tego oszusta co układał listy pod swoich!lub wywoływać pseudo afery jak było z Kazikiem!taka jest prawda o tym oficerze łącznikowym SB!
Bk71
3 dni temu
Razem z olejnik-stokrotka i manem wyśmiewali się z tych rzekomych którzy walczyli z komuna-prl
Bbk71
3 dni temu
Niedźwiecki to przecież oficer łącznikowy sluzb Wiedniu !tak! Zresztą jego kariera w radiu3 rozpoczol w stanie wojennym!gdy ludzi z solidarności wyrzucili!wtedy pojawił sie
bEqGRWIX
Gringo
3 dni temu
Do wszystkich biednych niedźwiadków, jakby były spreparowane to nie wycofałby pozwu,żyliśmy i wielu/e nadal żyje w matrixie którego się broni zaciekłe.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić