Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Wielka burza w sieci. Internauci grzmią po wycieku maili Marka Niedźwieckiego

118
Podziel się

Wyciek maili Marka Niedźwieckiego wstrząsnął internetem. Korespondencja nie stawia radiowca w pozytywnym świetle. Treści maili wskazują na to, że ustawiał Listę Przebojów Trójki.

Wielka burza w sieci. Internauci grzmią po wycieku maili Marka Niedźwieckiego
Marek Niedźwiecki (akpa)
bETpVZAR

Ostatnio gazeta.pl opublikowała maile, które pisał Marek Niedźwiecki (więcej tutaj >>>). Korespondencja jasno wskazuje na to, że doświadczony radiowiec ustawiał Listę Przebojów Trójki.

Gilu... to wirusujemy! Prawie jest OK, Jestem w niebie (utwór Fisz Emade Tworzywo - red.) zrzuć na 20 miejsce. Wywal Lao Che i Traperów. Wchodza do top 30 Mortas i Morrissey. Na 50 wstaw Kozakiewicza (zamiast Podsiadły). I to tyle zmian na dziś... Dzięki - M - pisał w jednym z maili Niedźwiecki.
bETpVZAT

Do tej sprawy odnosi się wielu internautów. "Z tych ujawnionych przez gazeta.pl e-maili Niedźwieckiego wynika, że "obrońcy Trójki" bronili zwykłego oszusta, który ręcznie sterował listą przebojów, bo jakiś kawałek mu się podobał, a inny miał 'beznadziejny tekst'" - spostrzega twitterowiczka.

Twitter wrze. Chodziło "o kasę z tantiemów"

Mocnych słów nie szczędził również inny internauta. "Tu nie chodziło o to co się komu podoba, tylko o kasę z tantiemów. To gigantyczny system dojenia wspólnej kasy na wszystkie możliwe sposoby. Dlatego teraz cierpią mimo ze pisiory zmniejszyli podatki" - zaznaczył.

bETpVZAZ
Okazuje się, że lansowany na rewolucjonistę, ofiarę, biedną sierotkę i Joannę d'Arc polskich mediów Marek Niedźwiecki był zwyczajnym bandziorem i oszustem, który przez lata za kasę promował niektórych wykonawców wskazanych przez menedżerów i wytwórnie - możemy przeczytać na Twitterze.

Nie zabrakło też komentarzy polityków. Głos zabrała m.in. Joanna Lichocka z PiS.

bETpVZBa
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETpVZBu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(118)
Benji
4 miesiące temu
A czego się spodziewaliście po kimś kto dostał ciepła posadkę za komuny? Myślał że w radiu należy mu się dożywotnia praca,wielki obrońca demokracji.
Tony
4 miesiące temu
Też macie problemy. Od dawna wiedziałem, że lista jest korygowana, bo ktoś puścił bota, a to widać ja się ogląda wyniki. Teraz doszły zarzuty, że powody manipulacji były niskie. Może tak, może nie. Z tych maili doczytałem tylko, że Niedźwiedź dawał dyspozycje zmian, a dlaczego dalej nie wiem. I nie mam zamiaru ekscytować się i prowadzić dochodzenia. Trójki nie ma. I dobrze, bo wstawki polityczne mnie wkurzały, wolę płacić jako patron i nie tracić zdrowia słuchając politycznych herezji. Obserwując trochę Kamińską raczej nie mam wrażenia, że zasługuje na przeprosiny co sugeruje Pani Lichocka. Może dla niej jest osobą godną szacunku i sympatii, ale dla mnie nie, raczej osobą nieudolną. I Pani Lichocka też, zdecydowanie jej nie lubię i cieszę się, że z następcami Trójki nie mają obie nic wspólnego. Wykańczajcie sobie starą trujkę do woli. To specjalność PIS. Jak się ta wykończona gazeta nazywała? express Wieczorny? Nie pamiętam, ale to była spektakularna klapa.
Andre
4 miesiące temu
Dobrze ktoś napisał "Bezczelny ciepły Marek"
bETpVZBv
Telka
4 miesiące temu
Niedźwiecki chociaż utrzymał dobry poziom muzyczny i tak go słucham, tylko w internecie, niech pan, panie Marku robi swoje, czekam na audycje z Panem w 357😊
********
4 miesiące temu
Moj swiat wlasnie runal bo piosenka z pierwszego powinna byc na piatym, jak zyc buahahaha
słuchacz
4 miesiące temu
Lichockie i jej podobni akurat powinni siedzieć cicho, bo przypomnę ich wyczyny...
Sluchaczka
4 miesiące temu
Od lat cała branża wiedziała, dziennikarze braki łapówki...Poproszę o nazwiska dających i dowody na to. W przeciwnym razie to zwykłe chamskie pomówienia, w jakich lubuje się patoprawica.
Jarod
4 miesiące temu
Czar listy przebojów prysł. Wszystkie lata (od początku!) słuchania.... Brak mi słów. Wszystko staje się fikcją, umarło...
Słuchacz Bart...
4 miesiące temu
Jaka lista?
Nsfhiyfvju
4 miesiące temu
Przynajmniej można było posłuchać wartościowej muzyki gdyby nie Niedźwiedzki skazani bylibyśmy na tandetę i wsiową muzykę disco polo.To był program studyjny Niedźwiedzkiego więc miał prawo puszczać muzykę w/g własnego uznania,nawet do głowy by mi nie przyszło że ktoś liczy jakieś głosy,przecież to tylko zabawa.Wara od Niedźwiedzkiego bolszewicy.
Toja
4 miesiące temu
A czy nikomu nie przyszło do głowy,że tekst gazety.pl jest separowany,żeby oczernić i rzucić fałszywe oskarżenia na Niedźwieckiego? Czy udowodnili,że to rzeczywiście jego emaile?
Bk71
4 miesiące temu
Ten wyciek to tylko mała część prawdy o jego podwójnym życiu!taki milutki!a zarazem szuja wobec wielu ludzi!spytajcie tych co pracowali kiedyś na mysliwieckiej
Bk71
4 miesiące temu
Dzieci resortowe broniły tego oszusta co układał listy pod swoich!lub wywoływać pseudo afery jak było z Kazikiem!taka jest prawda o tym oficerze łącznikowym SB!
bETpVZBn
Bk71
4 miesiące temu
Razem z olejnik-stokrotka i manem wyśmiewali się z tych rzekomych którzy walczyli z komuna-prl
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić