Wkładał i zdejmował majtki leżąc na chodniku. "Strach był wielki"

62

Nietypowa sytuacja miała miejsce na jednej z poznańskich ulic. Na chodniku leżał nagi mężczyzna. Z relacji kobiety, która go zauważyła wynika, że co chwilę zdejmował i wkładał majtki. "Strach był wielki" - opisuje niecodzienne zdarzenie zaniepokojona kobieta.

Wkładał i zdejmował majtki leżąc na chodniku. "Strach był wielki"
Wkładał i zdejmował majtki leżąc na chodniku. "Strach był wielki" (Facebook, Epoznan.pl)

Przechadzając się po mieście nocą, można natknąć się na wiele nietypowych zjawisk. Jedną z sytuacji, która przeraziła mieszkankę Poznania było zachowanie nagiego mężczyzny... leżącego na chodniku. W pierwszej chwili kobieta myślała, że jest martwy.

Czytelniczka serwisu epoznan.pl poinformowała o niepokojącym zdarzeniu nie tylko media, ale również policję. Zgłosiła, że nagi mężczyzna leży na chodniku obok przystanku autobusowego na skrzyżowaniu ulic Marcelińskiej i Bułgarskiej. Postanowiła również sfotografować całą sytuację.

Ok. 22.30 na przystanku na skrzyżowaniu Marcelińska/Bułgarska leżał mężczyzna całkiem nago. Dodam, że mężczyzna nie był chyba poczytalny - napisała w liście do redakcji lokalnego serwisu.

Nagi mężczyzna na chodniku. Wkładał i zdejmował majtki. "Strach był wielki"

Nagi mężczyzna miał przypominać martwego. Wszystko przez pozę jaką przybrał. Położył się na plecach i zastygł w bezruchu. Po chwili jednak wstał, by wyjąć bieliznę... z kosza na śmieci. Co chwilę zakładał i zdejmował majtki, jak twierdzi kobieta. Pomiędzy tą czynnością znów kładł się na ziemię.

Z początku wyglądał jak zwłoki, bo leżał, nie ruszał się, ale potem wstawał, dochodził do kosza na śmieci, z którego wyciągał bieliznę (majtki), ubierał je i za chwilę ściągał i kładł się znowu. Nie ukrywam, że strach był wielki - tłumaczy przestraszona kobieta.

Sprawa została zgłoszona na policję. Funkcjonariusze, którzy dotarli na miejsce przekazali mężczyznę karetce pogotowia. Jak ustalił lokalny serwis, została mu udzielona odpowiednia pomoc.

Zobacz także: Poznańskie podziemia. Oto tajemnice bazyliki kolegiackiej
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić