Włos owinięty wokół palca dziecka? Młoda mama ostrzega inne mamy

5

Jedna z użytkowniczek TikToka ostrzega rodziców przed... włosami owiniętymi wokół palców dzieci. Kobieta pokazała na filmiku, do jakich poważnych konsekwencji może to doprowadzić.

Włos owinięty wokół palca dziecka? Młoda mama ostrzega inne mamy
TikTokerka ostrzega inne mamy (TikTok)

Użytkowniczka TikToka o pseudonimie Riss na jednym z filmików ostrzegła wszystkich rodziców. Młoda mama opowiedziała, co ją spotkało i jaką tragedią mogło się to skończyć.

Ostrzeżenie z TikToka

Kobieta powiedziała, że jej dziecko płakało przez całą noc i nie wiedziała co mu dolega. Nie zauważyła u malucha żadnych niepokojących objawów i nie potrafiła w żaden sposób pomóc. Dopiero nad ranem, na stopnie dziecka zauważyła drobny szczegół.

Wokół jednego z palców owinęło się kilka włosów. To wystarczyło, aby doprowadzić do podrażnienia skóry i opuchlizny, a co za tym idzie, do dyskomfortu dziecka.

Riss powiedziała, że włosy wokół palców są bardzo niebezpieczne, szczególnie u bardzo małych dzieci. Dochodzi do odcięcia dopływu krwi, a to może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Dlatego powinno się to regularnie sprawdzać.

Nagranie zostało obejrzane ponad pięć milionów razy. Wiele komentujących przyznało, że wcześniej nie myśleli o sprawdzaniu palców swoich dzieci, ale teraz będą to robić regularnie.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Kryzys w Wielkiej Brytanii. Polak o dramatycznej sytuacji na stacjach paliw
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić