Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Wstrząsające odkrycie w USA. 4 osoby mieszkały ze zwłokami matki

1

W domu w Nashville, w stanie Tennessee, odkryto zwłoki 56-letniej Larondy Jolly. Mieszkało tam czworo jej dorosłych dzieci. Ich matka zmarła prawdopodobnie około 2 lata temu.

Wstrząsające odkrycie w USA. 4 osoby mieszkały ze zwłokami matki
Dzieci mieszkały ze zwłokami swojej matki przez co najmniej 2 lata (Facebook)

Policjant znalazł zwłoki kobiety na łóżku, przykryte stosem ubrań. Ciało było już w zaawansowanym stopniu rozkładu.

W domu mieszkało czworo dorosłego rodzeństwa. Każde z dzieci zmarłej kobiety miało stwierdzoną niepełnosprawność intelektualną, jednak w różnym stopniu. Nie poinformowały nikogo o śmierci matki.

Brat Larondy Jolly powiedział, że ostatnio rozmawiał ze swoją siostrą ponad dwa lata temu. Kiedy chciał ją odwiedzić, jej dzieci mówiły, że śpi. Gdy dzwonił, jedno z rodzeństwa podszywało się pod matkę.

Zaniepokojony mężczyzna w sierpniu poprosił policję o przeprowadzenie kontroli. Funkcjonariusze poinformowali jednak, że jego siostry nie było w tym czasie w domu. Po odkryciu zwłok rodzeństwo powiedziało wujowi, że ich matka prosiła, aby zostawiono ją na łóżku, ale mężczyzna wątpi w tę wymówkę.

Nie mogę tego zrozumieć, żeby tak zostali w tym mieszkaniu z rozkładającym się ciałem swojej matki?! Chyba nigdy tego nie zrozumiem - skomentował brat zmarłej.

Przez co najmniej 2 lata mieszkali ze zwłokami matki. Nie usłyszeli zarzutów

Podczas sekcji zwłok nie ujawniono na ciele żadnych urazów ani śladów przemocy. Jednak lekarz sądowy powiedział, że z powodu rozkładu ciała, dokładna przyczyna śmierci może nigdy nie zostać poznana. Na razie rodzeństwu nie postawiono żadnych zarzutów.

Zobacz także: Szerszenie azjatyckie. Wykryli pierwsze gniazdo w USA

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić