Rafał Strzelec
Rafał Strzelec| 

Wstydliwy problem na komendzie. "Każdy nosi rolkę na wszelki wypadek"

31

Na Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu nie ma papieru toaletowego. Tak przynajmniej twierdzą sami policjanci - Teraz każdy nosi rolkę na wszelki wypadek - opowiadają anonimowo funkcjonariusze. Rzeczniczka stanowczo zaprzecza tym doniesieniom.

Wstydliwy problem na komendzie. "Każdy nosi rolkę na wszelki wypadek"
Polscy policjanci - zdjęcie poglądowe (Getty Images, Photographer: Maciej Kwiatkowski)

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu spotykają się z nie lada problemem. Jak donosi "Echo Dnia", w jednostce zabrakło papieru toaletowego. Mundurowi przynoszą do pracy chociażby papier do drukarki czy własne długopisy, ale nie spodziewali się, że będą także uzupełniać zapasy papieru w toaletach.

Zabrakło papieru na komendzie? "Każdy nosi rolkę"

Policjanci z tarnobrzeskiej jednostki postanowili nagłośnić problem. Jak mówią anonimowo w rozmowie z "Echem Dnia", muszą być przygotowani na to, że w toalecie czeka ich niemiła niespodzianka.

Papieru toaletowego nie ma mniej więcej od dwóch tygodni. I to nie chodzi o to, że nie ma po południu, bo rano był, tylko nie ma wcale - opisują mundurowi.
Zdążyliśmy się już w tej robocie przyzwyczaić, że są ograniczone ilości papieru do drukarki, że nawet głupie długopisy musimy sami kupować, ale papier toaletowy zawsze w toaletach był. Teraz każdy nosi rolkę na wszelki wypadek - dodają stróże prawa w rozmowie z "Echem Dnia".

Wedle relacji mundurowych problem nie dotyczy tylko tarnobrzeskiej policji. Ponoć w komendzie w Rzeszowie na 150 osób przypada jedynie kilka rolek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sceny jak z filmu Barei. Seryjny złodziej kradł w sukience i peruce

Rzeczniczka policji poszła do toalety: Papier jest

Co o całej sprawie mówią przedstawiciele tarnobrzeskiej jednostki? "Echo Dnia" poprosiło oficer prasową Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu podinspektor Beatę Jędrzejewską-Wronę o komentarz. Rzeczniczka jednostki osobiście sprawdziła, czy w toaletach brakuje papieru. Do tej pory nie słyszała o problemie.

Sprawdziłam, papier toaletowy jest w toaletach w naszej komendzie. Mam też zapewnienie z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, że do końca roku realizowane będą na bieżąco dostawy papieru toaletowego odpowiednio do potrzeb - powiedziała w rozmowie z "ED".
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić