aktualizacja 

Wszedł prosto pod koła. Szokujące zachowanie pieszego nagrała kamera

8

Na jednej z ulic Krakowa doszło do niecodziennej sytuacji. Kamera zamontowana w samochodzie nagrała pieszego, który postanowił zejść z chodnika na jezdnię. Zobaczcie jego zaskakującą reakcję.

Wszedł prosto pod koła. Szokujące zachowanie pieszego nagrała kamera
Wybryk pieszego nagrała kamera (YouTube, STOP CHAM)

Kamerka samochodowa uwieczniła bardzo zastanawiającą sytuację na drodze. Niecodzienne zdarzenie nagrano w Krakowie, a autorka postanowiła przekazać nagranie kanałowi "STOP PIRAT", który opublikował materiał na YouTube.

Autorka nagrania jechała samochodem przez Kraków w minioną niedzielę, 20 marca 2022 roku. Na jednej z ulic zauważyła mężczyznę, który chodził w kółko po jezdni, blokując ruch. Pieszy nie zwrócił uwagi na zbliżający się pojazd i wszedł wprost pod jego koła. Na szczęście nagrywająca była świadoma nieprzewidywalnego zachowania mężczyzny. Tylko dlatego zdołała się przed nim zatrzymać. W obawie przed ewentualnym wtargnięciem obcego do środka auta, błyskawicznie zatrzasnęła drzwi.

Mężczyzna starał się wrócić na chodnik, jednak jego stan mu na to nie pozwalał. Najprawdopodobniej sprawca zamieszania był pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających. Po zejściu z krawężnika, wszedł chwiejnym krokiem w maskę samochodu. Dziwić może fakt, że po uderzeniu w pojazd pieszy uśmiechnął się do kierującej. Następnie wrócił na chodnik.

Zobacz także: Pirat drogowy w akcji. Lubuska policja publikuje nagranie
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić