Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Wybory 2020. Andrzej Duda w spocie Trzaskowskiego. "Nie ma ciasteczek, paluszków?"

58

Do wyborów prezydenckich zostało już tylko kilka dni. We wtorek Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski pokazali nowe spoty wyborcze. W spocie tego pierwszego spariodowano prezydenta RP.

Wybory 2020. Andrzej Duda w spocie Trzaskowskiego. "Nie ma ciasteczek, paluszków?"
(Twitter)

Spot wyborczy Andrzeja Dudy został zaprezentowany podczas konferencji jego sztabu. Materiał został zatytułowany "Rafał nie kłam" i wytknięto w nim Rafałowi Trzaskowskiemu niekonsekwencje oraz omyłki, jakich rzekomo miał się dopuścić w trakcie kariery politycznej.

Dziś twierdzi, że wszystko, co robi PiS, jest dobre, jest tego zwolennikiem. W takim razie po co głosować na podróbkę? Jest kandydat, którego wspiera PiS, Andrzej Duda. Powtarzamy: Rafał, nie kłam, a Polaków zachęcamy do głosowania na oryginał, na Andrzeja Dudę – skomentował materiał wicerzecznik PiS Adam Bielan.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wybory prezydenckie 2020. Rafał Trzaskowski odpowiada na spot wyborczy Andrzeja Dudy

Rafał Trzaskowski zdecydował się odpowiedzieć na zarzuty Andrzeja Dudy. W dniu publikacji filmiku "Rafał nie kłam" upublicznił własny spot wyborczy.

Spot wyborczy kandydata KO pojawił się na jego Twitterze. W nagraniu wystąpił aktor, który wcielił się w rolę Andrzeja Dudy. Obecny prezydent został przedstawiony jako niewywiązujący się z danych obietnic oraz uważający, że wygrana w wyborach prezydenckich "należy mu się".

Niektórym się wydaje, że coś im się "po prostu należy". Może należy się zastanowić? Przemyśl to. Najlepiej do 28 czerwca – skomentował na Twitterze nagranie Rafał Trzaskowski.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wybory prezydenckie 2020 odbędą się w niedzielę 28 czerwca.

Zobacz także: Zobacz też: Wybory 2020. "Wyjątkowo nieeleganckie". Szymon Hołownia o działaniach TVN24
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić