aktualizacja 

Wybory w USA. Wściekły zwolennik Trumpa wdarł się przed kamery podczas konferencji

4

W Stanach Zjednoczonych trwa wyborcza gorączka. Wściekły zwolennik Donalda Trumpa zakłócił konferencję prasową w stanie Nevada. Mężczyzna oskarżył Joe Bidena o oszustwo.

Wybory w USA. Wściekły zwolennik Trumpa wdarł się przed kamery podczas konferencji
Wściekły mężczyzna przerwał konferencję prasową (YouTube)

Amerykanie z niecierpliwością oczekują na wynik wyborów prezydenckich. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Nadal nie wiadomo, kiedy dowiemy się, kto zamieszka w Białym Domu. Zwolennicy Donalda Trumpa uważają, że wolne tempo liczenia głosów jest przykrywką dla oszustwa na niekorzyść ich kandydata. Pewien mężczyzna przerwał nawet konferencję prasową w stanie Nevada.

Liczenie głosów z wyborów jest na ostatniej prostej. Wszystko wskazuje na to, że zwycięstwo w stanie Nevada zagwarantuje Joe Bidenowi prezydenturę. Wyniki z tego regionu nie są jeszcze policzone, co wywołuje frustrację wśród zwolenników Donalda Trumpa. Jeden z nich przerwał konferencję prasową, na której Joe Gloria, sekretarz hrabstwa Clark, rozmawiał z dziennikarzami o procesie liczenia głosów.

Mężczyzna był wściekły. Stanął w kadrze kamery za urzędnikiem i zaczął krzyczeć, że Joe Biden fałszuje wyniki wyborów. Nikt nie powstrzymywał zwolennika Trumpa do wygłoszenia swojej tyrady. Po skończonej wypowiedzi zszedł ze sceny. Uwagę internautów zwróciła jego koszulka z napisem "grill, piwo, wolność".

Rodzina przestępcza Bidenów kradnie te wybory, media to ukrywają! Chcemy naszej wolności od świata! Daj nam naszą wolność, Joe Bidenie! - krzyczał mężczyzna.

Nie wiadomo kiedy poznamy wyniki wyborów prezydenckich w USA. Tak długi czas oczekiwania wynika z głosów oddanych korespondencyjnie. Niektóre z nich nie dotarły jeszcze do zaadresowanych miejsc.

Zobacz także: Wybory w USA. Radosław Sikorski kreśli czarny scenariusz dla Polski. Jeśli wygra Donald Trump
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić