Bogdan Kicka| 

Wyszła do kościoła i zaginęła. Tragiczny finał poszukiwań 65-latki

53

Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. 65-latka z Kielnarowej, która zniknęła bez śladu w niedzielę 24 marca, nie żyje. W poniedziałek znaleziono ciało zaginionej kobiety.

Wyszła do kościoła i zaginęła. Tragiczny finał poszukiwań 65-latki
Tragiczny finał poszukiwań 65-latki. (Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, Pixabay)

Informację o zaginięciu Krystyny Walas, 65-letniej mieszkanki Kielnarowej, przekazała asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Zgłoszenie o zaginięciu wpłynęło w niedzielę 24 marca po tym, jak kobieta około godziny 10:00 wyszła do kościoła. Do domu jednak nie wróciła, co wzbudziło niepokój najbliższych.

Nie nawiązała kontaktu z rodziną, nie jest też znane jej aktualne miejsce pobytu – przekazuje Magdalena Żuk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obliczyli ryzyko naszego wyginięcia. Wynik jest wyższy, niż możnaby podejrzewać

25 marca służby udostępniły zdjęcie oraz opublikowały rysopis zaginionej mieszkanki Kielnarowej. Z opisu dowiadujemy się, że pani Krystyna ma około 170 centymetrów wzrostu, średnią budowę ciała, siwe włosy do ramion, normalne uszy i nos (bez charakterystycznych znaków), nosi protezę i ma brązowe oczy.

Tragiczny finał poszukiwań 65-latki

W poniedziałek, po godz. 14:30 strażak OSP, który zaangażowany był w poszukiwania kobiety, odnalazł jej ciało. Do odkrycia doszło w studni na jednej z opuszczonych posesji w Kielnarowej - powiedziała Nowinom asp. sztabowy Magdalena Żuk.

Na miejscu pracują służby pod nadzorem prokuratura z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Policja przeprowadza oględziny miejsca zdarzenia i zabezpiecza wszelkie ślady, które pozwolą wyjaśnić okoliczności tragicznego zdarzenia.

Ciało kobiety zostanie poddane sekcji zwłok, co pozwoli określić, co tak naprawdę doprowadziło do śmierci 65-latki.

Pod Pleszewem zginęli nastolatkowie

25 marca doszło w Polsce do innej tragedii, w którym życie straciło dwóch młodych ludzi. Nastolatkowie zginęli w wypadku w gminie Pleszew po tym, jak samochód, którym podróżowali, roztrzaskał się na drzewie. 19-latek i 16-latek nie mieli najmniejszych szans na przeżycie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić