o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Zaczepili przechodnia. Brutalny atak w centrum Warszawy

606
Podziel się

Do zdarzenia doszło w województwie mazowieckim. 20-latek wracał około 17:30 aleją Niepodległości w Warszawie, kiedy zaczepili go agresywni i nietrzeźwi mężczyźni. Został przez nich zaatakowany, a kiedy napastnicy odkryli, że nie ma pieniędzy – okaleczony. Interweniował przypadkowy kierowca.

Zaczepili przechodnia. Brutalny atak w centrum Warszawy
20-latek został napadnięty na warszawskim Mokotowie ( KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów)
bDYHLQJh

Feralnego dnia 20-latek wracał od swojego brata. Mężczyźni, którzy go zaczepili i zaatakowali, to 24- i 45-latek. Najpierw żądali od pokrzywdzonego pieniędzy, a następnie uderzyli go w tył głowy. Cios był na tyle silny, że stracił przytomność.

Napad na Mokotowie. Gruzin uratował 20-latka

Kiedy pokrzywdzony odzyskał przytomność, zobaczył siedzącego na sobie 24-latka. Mężczyzna żądał, aby ofiara oddała mu pieniądze, a kiedy napadnięty przyznał, że niczego przy sobie nie ma i zaczął prosić o puszczenie, napastnik przeciął mu ucho nożyczkami.

bDYHLQJj

Niedaleko miejsca zdarzenia przejeżdżał obywatel Gruzji. Widząc napaść na 20-latka, wysiadł z samochodu opel astra i zażądał od napastników, aby zostawili ofiarę w spokoju. 24- i 45-latek rzucili się na kierowcę, jednak ten powalił ich dwoma ciosami. Następnie udzielił pokrzywdzonemu pomocy, podał mu markowe buty, które wcześniej próbowali ukraść agresorzy, i odjechał.

Zobacz także: Zobacz też: Napadł na policjantów podczas ucieczki. Funkcjonariusze ze Śląska publikują nagranie

Zszokowany 20-latek dotarł do swojego mieszkania, gdzie pomocy udzieliła mu partnerka. Na miejscu zdarzenia pojawili się funkcjonariusze policji, których zawiadomił jeden ze świadków napaści. Zatrzymali nietrzeźwych i agresywnych mężczyzn oraz odebrali im nożyczki, nóż kuchenny z ostrzem o długości 30 centymetrów, a także nerkę i portfel odebrane ofierze.

bDYHLQJp

Badania wykazały, że agresorzy mieli w organizmie po 3 promile alkoholu. Zostali zatrzymani oraz umieszczeni w celach. Funkcjonariusze przesłuchali osoby, które widziały zajście z okien, a także dotarli do pokrzywdzonego. 20-latek trafił do szpitala. Ustalenie tożsamości obywateli Gruzji, który umożliwił młodemu mężczyźnie ucieczkę, było możliwe dzięki portfelowi z dokumentami – kierowca zgubił go w trakcie walki z agresorami.

Podejrzanym usłyszą od prokuratora zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sąd zastosował wobec obu mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Za dokonany czyn grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

bDYHLQJq
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYHLQJK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(606)
MadMan
6 miesięcy temu
Ten Gruzin zasluguje na nagrode. Zachowal sie jak bohater. Trzeba mu dac obywatelstwo, taki obywatel jest BARDZO POTRZEBNY w Polsce.
Kazimierz
8 miesięcy temu
Teraz okaże się że napastnicy to Kibole Wyklęci i Gruzin wraz z napadniętym pójdą siedzieć za napaść na Prawdziwych Polskich Patriotów.
kali
8 miesięcy temu
szacun panie Gruzin
bDYHLQJL
łukasz
8 miesięcy temu
gruzini zawsze byli wporządku dla polaków tylko politycy zepsuli więż między nami brawo za odwagę
Alan
8 miesięcy temu
Napastnikom dać po 25 lat obozu ciężkiej pracy przymusowej, pozbawić praw publicznych i zasądzić od nich wysokie odszkodowanie dla napadniętego.Dodatkowo skonfiskować cały majątek. Gdyby tak działał wymiar sprawiedliwości, to innym odechciałoby się napadać niewinnych ludzi.
Rick
8 miesięcy temu
Posiedzą do sprawy i wyjdą. Sąd da im zawiasy i pogrozi palcem. Wolne sądy mamy przecież.
Zbyz
8 miesięcy temu
Brawo dla Gruzina.Tak powinni reagować wszyscy mężczyżni.
julka
8 miesięcy temu
a reszta siedziała i obserwowała z okien...
grigorij
8 miesięcy temu
Grigorij z 4 pancernych i Pies był z Gruzji
Odpady
8 miesięcy temu
Mógł ich już dokończyć
felippe77
8 miesięcy temu
Ewelina Kolecka, bój się Boga, kobieto. Jak można tyle błędów ort., styl., gram. w jednym tekście umieścić? Ile pani ma lat?
eke
8 miesięcy temu
Brawo za odwagę i szybką reakcję,dlatego lubię Gruzję
sizif
8 miesięcy temu
brawo Sakaszwili, brawo Grigorij
bDYHLQJD
Ten
8 miesięcy temu
Szkoda słów żeby Polak Polaka tak traktował ostatnio czyta się dużo na ten temat młodzieży jest za bardzo agresywna
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić