Zapytał papieża o jego kolano. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał

151

W sieci pojawiło się nagranie wideo z papieżem Franciszkiem w roli głównej, które podbiło serca internautów. Ojciec święty udzielił zaskakującej odpowiedzi wiernym na pytanie dotyczące stanu zdrowia jego kolana.

Zapytał papieża o jego kolano. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Papież zaskoczył wiernych (TikTok)

Pomimo problemów ze zdrowiem, papież Franciszek nie traci poczucia humoru. Ojciec Święty od pewnego czasu zmaga się z ogromnymi bólami kolana. Niedawno przeszedł nawet krótki zabieg infiltracji. Opublikowane w sieci nagranie wideo pokazuje jednak, że głowa Kościoła nie poddaje się.

Wideo zarejestrowano podczas audiencji generalnej w środę, 11 maja. To właśnie wtedy jeden z wiernych zapytał się papieża o stan jego kolana. Ojciec święty wprost i bez wahania przyznał, że jest ono bardzo kapryśne. W odpowiedzi rozmówca podziękował głowie Kościoła za udział w audiencji i uśmiech na jego twarzy pomimo wielkiego bólu i trudów związanych właśnie z kolanem. Dodał również, że papież daje wspaniały przykład przyszłym księżom.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Papież, widząc przyjazne zamiary wiernego postanowił zdradzić mu, czego potrzebuje, aby kolano wyzdrowiało. Franciszek zażartował, że potrzebowałby napić się tequili. Grupa wiernych zareagowała na odpowiedź papieża śmiechem oraz obiecała mu, że sprezentuje mu butelkę trunku podczas następnej wizyty.

Wiecie czego potrzebuję na moją nogę? Trochę tequili - powiedział papież.
Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić