Marcin Lewicki
Marcin Lewicki| 

Zaszyfrowane życzenia Krystyny Pawłowicz. O co jej chodzi?

49

Krystyna Pawłowicz nadal jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. Była posłanka PiS i sędzia Trybunału Konstytucyjnego złożyła tym razem życzenia noworoczne w ukrytej pod gwiazdkami formie. Użytkownicy nie są w stanie ich rozszyfrować.

Zaszyfrowane życzenia Krystyny Pawłowicz. O co jej chodzi?
Co chciała przekazać Krystyna Pawłowicz? (AKPA, AKPA)

Zagadki Krystyny Pawłowicz stały się twitterowym hitem. Urzędująca sędzia Trybunału Konstytucyjnego wrzuca co jakiś czas "zaszyfrowane" wiadomości, a internauci próbują się do nich odnieść.

Najczęściej była posłanka PiS, publikowała dotychczas polityczne wiadomości w postaci gwiazdek. Dziś składa w tej formie polityczne życzenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Poranny wpis Pawłowicz. Reakcja była błyskawiczna
W ******** **** ***** *** ********* ********** **** ******** ************* ************ ******! Polakom, spokojnego kolejnego roku ! - napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Co miała na myśli Krystyna Pawłowicz?

Internauci próbują rozszyfrować wiadomość sędzi Trybunału Konstytucyjnego. Pawłowicz przekazała komentującym, że jej szyfr "nie zawiera żadnych wulgaryzmów".

Jednocześnie uderzyła w zwolenników dzisiejszej koalicji rządzącej, uważając, że "ci ciągle posługiwali się wulgaryzmami do siania swojej propagandy".

Cytowała też tzw. "ruch ośmiu gwiazdek", czyli osób, które w bardzo niewybrednych słowach odnosiły się do Prawa i Sprawiedliwości.

Niektórzy zaznaczają fragment wpisu Krystyny Pawłowicz i twierdzą szyderczo, że ona sama posługuje się "ośmioma gwiazdkami".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zwolennicy dzisiejszej opozycji z PiS uważają z kolei, że zaszyfrowana wiadomość jest bardzo trudna do odtworzenia.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Pani Profesor. A szyfr za trudny - napisał jeden z internautów.

Prześledziliśmy komentarze, aby sprawdzić, czy komukolwiek uda się odgadnąć, co chciała przekazać Krystyna Pawłowicz. Na ten moment poprawnej odpowiedzi jeszcze nie opublikowano.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić