Zdjęcie zobaczyli wszyscy. Gwiazda K-popu wywołała skandal

23

We wtorek gwiazda koreańskiej muzyki K-pop Sowon przeprosiła za przytulanie się do manekina ubranego w strój przypominający niemiecki nazistowski mundur z czasów II wojny światowej. Po publikacji zdjęć ukazujących to zachowanie wybuchła niemała afera.

Zdjęcie zobaczyli wszyscy. Gwiazda K-popu wywołała skandal
Na zdjęciu: Sowon (Instagram, Sowon)

Sowon została bohaterką skandalu. Wszystko dlatego, że opublikowała zdjęcia, na których przytula się do manekina. Jego strój bardzo mocno przypomina nazistowski mundur z czasów II wojny światowej.

To zachowanie gwiazdy K-popu było szeroko komentowane. Krytycy przypominali o hitlerowskich zbrodniach. W końcu Sowon postanowiła wyrazić skruchę i przyznać się do błędu, o czym poinformowała agencja Yonhap.

Przepraszamy, że nie zwróciliśmy bacznej uwagi na fakty historyczne i kwestie społeczne. Sama artystka była bardzo zaskoczona, gdy zdała sobie sprawę, co znaczyło to zdjęcie, i natychmiast je skasowała - poinformowała w oświadczeniu reprezentująca Sowon agencja Source Music, cytowana przez PAP.

"Odczuwa odpowiedzialność"

Zapewniono ponadto, że Sowon poczuwa się do odpowiedzialności za swoje czyny, a także, iż "boli ją serce". Agencja podała ponadto, że materiał nagrany podczas tej sesji zdjęciowej został odpowiednio przemontowany.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Źródło:PAP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić