aktualizacja 

Zmienił imię i nazwisko na "Celine Dion". Mówi, że nic nie pamięta

126

Thomas Dodd bardzo się zdziwił, kiedy otrzymał list z urzędu. Okazało się, że 30-latek oficjalnie nazywa się już... Celine Dion. Noc, gdy złożył podanie o zmianę dotychczasowych personaliów, spędził na piciu alkoholu i słuchaniu muzyki. Rano już niczego nie pamiętał.

Zmienił imię i nazwisko na "Celine Dion". Mówi, że nic nie pamięta
30-latek z Wielkiej Brytanii zmienił imię i nazwisko na "Celine Dion" (Getty Images, Victor VIRGILE , Contributor)

Jak relacjonował Thomas Dodd, podanie o zmianę personaliów złożył w okresie Świąt Bożego Narodzenia. W kraju zaostrzono obostrzenia dotyczące ochrony przed COVID-19, co negatywnie odbiło się na samopoczucia 30-latka. Pocieszenia postanowił poszukać w alkoholu i słuchaniu muzyki.

Wielka Brytania. Zmienił imię i nazwisko na "Celine Dion". Niczego nie pamięta

Feralnego wieczoru Thomas Dodd pił szampana i oglądał w telewizji koncert Celine Dion. Jak tłumaczy 30-latek, kiedy czuje się przygnębiony, pomaga mu właśnie słuchanie piosenek kanadyjskiej piosenkarki.

Ona [Celine Dion – przyp. red.] jest osobą, do której udaję się, gdy potrzebuję pocieszenia – wyjaśnił Thomas Dodd (Stuff).
Zobacz także: Zobacz też: Chciał podrażnić się ze swoją dziewczyną. Wybrał fatalny sposób

Brytyjczyk nie pamięta momentu, gdy składał podanie o zmianę personaliów. Zdaje sobie jedynie sprawę, że był pod wpływem alkoholu i czuł się głęboko poruszony występem Celine Dion. Kilka dni później otrzymał zawiadomienie z urzędu, że oficjalnie nazywa się już tak, jak kanadyjska piosenkarka.

Szczerze, z ręką na sercu, nie pamiętam, żebym to zrobił. Pamiętam, że oglądałem koncert i raczej byłem pijany – przyznaje Thomas Dodd (Stuff).

Thomas Dodd nie mógł uwierzyć, że naprawdę złożył podanie o zmianę nazwiska. Ponieważ taka procedura wymagała uiszczenia opłaty, 30-latek dokładnie sprawdził historię swojego rachunku bankowego. Okazało się, że list z urzędu nie był żadną pomyłką.

Brytyjczyk na razie nie planuje wrócić do poprzednich personaliów. Pozostanie Celine Dion, o ile nie będzie mu to utrudniało codziennego funkcjonowania.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić