Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|
aktualizacja

Zmienił imię i nazwisko na "Celine Dion". Mówi, że nic nie pamięta

58
Podziel się:

Thomas Dodd bardzo się zdziwił, kiedy otrzymał list z urzędu. Okazało się, że 30-latek oficjalnie nazywa się już... Celine Dion. Noc, gdy złożył podanie o zmianę dotychczasowych personaliów, spędził na piciu alkoholu i słuchaniu muzyki. Rano już niczego nie pamiętał.

Zmienił imię i nazwisko na "Celine Dion". Mówi, że nic nie pamięta
30-latek z Wielkiej Brytanii zmienił imię i nazwisko na "Celine Dion" (Getty Images, Victor VIRGILE , Contributor)

Jak relacjonował Thomas Dodd, podanie o zmianę personaliów złożył w okresie Świąt Bożego Narodzenia. W kraju zaostrzono obostrzenia dotyczące ochrony przed COVID-19, co negatywnie odbiło się na samopoczucia 30-latka. Pocieszenia postanowił poszukać w alkoholu i słuchaniu muzyki.

Wielka Brytania. Zmienił imię i nazwisko na "Celine Dion". Niczego nie pamięta

Feralnego wieczoru Thomas Dodd pił szampana i oglądał w telewizji koncert Celine Dion. Jak tłumaczy 30-latek, kiedy czuje się przygnębiony, pomaga mu właśnie słuchanie piosenek kanadyjskiej piosenkarki.

Ona [Celine Dion – przyp. red.] jest osobą, do której udaję się, gdy potrzebuję pocieszenia – wyjaśnił Thomas Dodd (Stuff).
Zobacz także: Zobacz też: Chciał podrażnić się ze swoją dziewczyną. Wybrał fatalny sposób

Brytyjczyk nie pamięta momentu, gdy składał podanie o zmianę personaliów. Zdaje sobie jedynie sprawę, że był pod wpływem alkoholu i czuł się głęboko poruszony występem Celine Dion. Kilka dni później otrzymał zawiadomienie z urzędu, że oficjalnie nazywa się już tak, jak kanadyjska piosenkarka.

Szczerze, z ręką na sercu, nie pamiętam, żebym to zrobił. Pamiętam, że oglądałem koncert i raczej byłem pijany – przyznaje Thomas Dodd (Stuff).

Thomas Dodd nie mógł uwierzyć, że naprawdę złożył podanie o zmianę nazwiska. Ponieważ taka procedura wymagała uiszczenia opłaty, 30-latek dokładnie sprawdził historię swojego rachunku bankowego. Okazało się, że list z urzędu nie był żadną pomyłką.

Brytyjczyk na razie nie planuje wrócić do poprzednich personaliów. Pozostanie Celine Dion, o ile nie będzie mu to utrudniało codziennego funkcjonowania.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(58)
Koko
2 lata temu
Nic to. Większość obywateli pewnego niedużego państwa ma po 3 nazwiska 15 paszportów. I nie dozwala na ekstradycję przestępców finansowych.
Koko
2 lata temu
Nie bój nic. U nas to praktykowane od 1945 r. Szmul zostaje Zamoyskim, Wałach -> Wilecki, -> Abram -> Kochanowskim. Na czele tej akcji stała Zofia Gomułkowa (czyli Liwa Szoken).
nie w Polsce
2 lata temu
Cha, cha, wątpię aby jakikolwiek wyznawca katobolszewi zwrócił uwagę na to co najważniejsze w tym artykule. Historyjka jest i śmieszna i dziwaczna i pewnie oburzająca dla wielu niby porządnych, bogobojnych katolików, wyznawców PIS ale nie po to zamieszczono ten artykuł ale po to aby pokazać, że każdy, powtarzam każdy, nawet najbardziej odrażający czy dziwaczny typ (zdaniem niektórych) ma takie same prawa jak każdy inny człowiek, a prawo w GB jest dla wszystkich ludzi równe i wszystkich traktuje tak samo. Brytolom wisi jak się chcesz nazywać, jakiej chcesz być płci i takie tam, to jest tylko identyfikacja człowieka, procedura jest prosta i sprawna i nie dręczy człowieka kimkolwiek by on nie był. Tak działa sprawne, sprawiedliwe i dobrze zorganizowane państwo. Katobolszewia zrozumiała? Wątpię.
Krt
2 lata temu
Bzdury
Goldengecko
2 lata temu
Dobrze przemówień Jarka albo Ojca Dyrektora z Torunia nie słuchał albo nie oglądał wystąpień Kai Godek na YT
obeserwator
2 lata temu
na tym zdjęciu to on?
gosc
2 lata temu
widzę różnice, u nas żaden pracownik w urzędzie nie wziąłby kretyńskiego podania na żarty na poważnie, trzeba trochę myśleć, jak widać tam się działa szybko i bezmyślnie, pozdro dla misia
oleg
2 lata temu
przecieżurodził?
obywatel RP
2 lata temu
tylko jedna osoba zwróciła uwagę na to co najważniejsze - sprawność urzędu w święta wysłał wniosek przed nowym rokiem miał. spróbował by w Polsce składając wniosek w święta na bank nikt by tego nie oglądał wcześniej niż po nowym roku zanim by zapadła decyzja pozytywna o ile w ogóle by zapadła to już na przyszłe święta albo i później by była w mistrzostwach świata w biurokracji i opieszałości ten dziki kraj ma od lat podium
Xzc
2 lata temu
Taaak! To z całą pewnością jest mężczyzna... a ja na pewno jestem cesarzem Trajanem. Wolno mi? Wolno! Ktoś mi zabroni? Jakiś cesarzofob paskudny? Zaraz to zgłoszę odpowiednim instytucjom potępowym!
Prot
2 lata temu
Kuzyn wziął po pijanemu ślub i niczego nie pamiętał. Jak wytrzeźwiał to był bardzo zdziwiony, że jest żonaty, więc wszystko możliwe.
Hdgfj
2 lata temu
Margoty sie mnoza w postepie geometrycznym.
Alter
2 lata temu
Co ten alkohol robi z ludźmi. Niektórzy robią takie rzeczy na trzeźwo. Ale wtedy są to inne zaburzenia związane z alternatywnymi stanami umysłu.
Erwin
2 lata temu
U nas przede wszystkim nie zmienią nazwiska na nazwisko które jest kojarzone z kimś znanym. Np. Nie pozwolą na Mickiewicz, Sienkiewicz, Wałęsa, Kwaśniewski, Komorowski, Duda, Lennon itp. Itd. Nie zależnie od gustu czy opcji politycznej.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić