aktualizacja 

Mąż do żony: "jesteś leniwa". Po tych słowach kobieta zrobiła eksperyment

314

Amerykańska tiktokerka przeprowadziła w swoim domu zaskakujący eksperyment. Kobieta przestała sprzątać i prać, aby udowodnić coś swojemu mężowi. Efekty pokazała na wideo, które obejrzano miliony razy.

Mąż do żony: "jesteś leniwa". Po tych słowach kobieta zrobiła eksperyment
W mieszkaniu powstał ogromny bałagan (TikTok)

Mrs Messy pokazuje na TikToku jak wygląda życie pani domu w USA. Amerykanka na publikowanych nagraniach wideo pokazuje internautom cenne rady dot. sprzątania oraz zarządzania domem. Regularnie zamieszczane przez nią filmiki cieszą się dużą popularnością. Komentujący podkreślają, że prezentowane rozwiązania są bardzo przydatne i wykorzystują je w swoim życiu.

Autorka filmów nagrała materiał, który obejrzano na TikToku ponad 7 milionów razy. Amerykanka przeprowadziła eksperyment w swoim domu, który polegał na tym, że nagle przestała sprzątać i zajmować się praniem. Chciała w ten sposób udowodnić swojemu mężowi, że jest jedyną osobą, która zajmuje się obowiązkami domowymi. Postanowiła zrobić to po tym, jak mężczyzna powiedział, że ta jest leniwa.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Rezultaty eksperymentu były zgodne z oczekiwaniami Amerykanki. Okazało się, że to tylko i wyłącznie na jej barkach spoczywa sprzątanie domu oraz pranie brudnych ubrań rodziny. Kobieta w kilku opublikowanych na TikToku filmikach pokazała jak ogromny bałagan generuje jej mąż. Na każdym kroku porozrzucane były jego rzeczy od ubrań po narzędzia. Ponadto gigantyczny bałagan zrobił się też w pralni, gdzie przez miesiąc rosła sterta brudnych ubrań.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Mąż poleciał do mamy

Mąż tiktokerki zaczął wyrzucać jej środki czystości. Stwierdził, że te nie są już żonie potrzebne skoro przestała sprzątać. Ponadto mężczyzna był na tyle przestraszony sytuacją, że na trzy tygodnie poleciał odwiedzić swoją mamę do Europy. Amerykanka stwierdziła na opublikowanym wideo, że dzięki temu może przebywać w spokojnym i cichym domu. Seria nagrań cieszyła się ogromną popularnością wśród internautów.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić