Bajeczne życie żony Pieskowa. Kim jest Tatiana Nawka?

Tatjana Nawka jest żoną Dmitrija Pieskowa, rzecznika prasowego Władimira Putina. 46-latka chwali się w sieci wystawnym życiem, podróżami i romantycznymi zdjęciami z ukochanym. Co o niej wiemy?

Bajeczne życie żony Pieskowa. Kim jest Tatiana Nawka?
Tatjana Nawka (Instagram)

Dmitrij Pieskow to rzecznik prasowy Władimira Putina i twarz kremlowskiej propagandy. W 2015 r. poślubił Tatianę Nawkę. To łyżwiarka figurowa - mistrzyni olimpijska z Turynu, dwukrotna mistrzyni świata i trzykrotna mistrzyni Europy.

46-latka ma z Pieskowem córkę Nadieżdę, która urodziła się w 2014 r. Ma także 22-letnią córkę Aleksandrę z poprzedniego małżeństwa z łyżwiarzem i trenerem Aleksandrem Żulinem, z którym rozwiodła się w 2010 r.

Tatiana Nawka chwali się mężem w mediach społecznościowych

Tatiana Nawka jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 1,3 mln osób. Żona Pieskowa chwali się wystawnym życiem i podróżami. Często wrzuca także zdjęcia z mężem.

Kobieta nie stroni także od wpisów o charakterze politycznym. Także po agresji kraju Putina na Ukrainę. Ostatnio ubolewała nad wykluczeniem rosyjskich sportowców. Wpis pojawił się już po blokadzie Instagrama w Rosji.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Przypomnijmy, że w związku z agresją na Ukrainę rzecznik Władimira Putina Dimitrij Pieskow został ukarany sankcjami. Objęto nimi także członków jego najbliższej rodziny, w tym żonę Tatianę Nawkę i dzieci z poprzednich małżeństw. Skończy się wystawne życie?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zobacz także: Były ambasador o groźbach Putina. "Niesłychanie groźny poker"

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić